Як додати фонове зображення на панель завдань у Windows 10

| | 0 Comments| 7:55 PM
Categories:

Ви можете встановити фон робочого столу та фон екрана блокування на свій вибір у Windows 10. Windows 10 пропонує зображення через Windows Spotlight для використання, або ви можете використовувати зображення з власної колекції шпалер. Windows набагато менш гнучка з панеллю завдань. Ви можете лише ввімкнути або вимкнути акцентні кольори для нього, більше нічого. Тим не менш, за межами налаштувань Windows за замовчуванням ви можете використовувати сторонні програми для налаштування панелі завдань. Classic Shell — популярна програма, яку можна використовувати для додавання фонового зображення на панель завдань у Windows 10.

Classic Shell — це інструмент, відомий для відновлення меню «Пуск» у Windows 8/8.1 і Windows 10 до класичної версії Windows 7. Якщо вам подобається меню «Пуск» Windows 10 за замовчуванням, вам не потрібно його змінювати. Ви можете продовжувати використовувати його та додавати фонове зображення на панель завдань за допомогою Classic Shell.

  Створіть для Windows або Mobile

Фонове зображення панелі завдань

Ви можете використовувати приблизно зображення для фону панелі завдань, однак, якщо ви знайдете зображення такого ж розміру, як і панель завдань, ви отримаєте щось естетично гарне. Щоб визначити розмір панелі завдань, зробіть знімок екрана та скористайтеся таким інструментом, як IrfanView, щоб вибрати його та знайти його розміри.

Далі знайдіть зображення, обріжте та змініть його розмір, щоб він відповідав цим розмірам.

Фонове зображення на панелі завдань

Завантажте та встановіть Classic Shell. Під час першого запуску він показує різні налаштування, які ви можете налаштувати. Виберіть опцію «Показати всі налаштування» вгорі.

  Не вдається надрукувати PDF за допомогою Adobe Reader у Windows 10 (РІШЕННЯ)

Якщо ви хочете дотримуватися стандартного меню «Пуск» Windows 10, перейдіть на вкладку «Керування». У розділі «Відкриває ліву кнопку миші» виберіть «Меню «Пуск» Windows». Далі перейдіть до «Відкриває клавішу Windows» і знову виберіть «Меню «Пуск» Windows».

Далі перейдіть на вкладку Панель завдань. Виберіть параметр «Текстура панелі завдань» і скористайтеся кнопкою огляду, щоб вибрати зображення, яке ви плануєте використовувати для фону панелі завдань. Натисніть ОК, і готово.

Ось так виглядає панель завдань із зображенням належного розміру як фоном.

Якщо ви використовуєте мінімальні шпалери як фон робочого столу, веселе фонове зображення для панелі завдань може покращити ваш робочий стіл. Це все, звичайно, естетика. Це не зробить нічого кращого. Насправді, якщо у вас дуже стара система, Classic Shell може трохи уповільнити її роботу. Вам потрібно буде налаштувати програму на запуск під час завантаження системи, якщо ви не хочете запускати її вручну і знову, що призведе до затримки запуску системи.

  Як усунути неполадки Discord Push to Talk у Windows 10