Як додати файли до існуючого ZIP-файлу в Windows 10

Коли ви заархівуєте файл, здається, що це дуже завершальний вид дії. На вигляд заархівований файл виглядає як закритий контейнер, до якого нічого не можна додати, але ви можете досить легко додати файли до існуючого ZIP-файлу. Ось як.

Додайте файли до існуючого ZIP-файлу

Найпростіший спосіб додати файли до існуючого ZIP-файлу – перетягнути їх у заархівований файл. Ви побачите підказку «+Копіювати». Коли ви відпустите мишу та файли, вони будуть додані до заархівованого файлу. Файли будуть додані в корінь заархівованого файлу. Ви не знайдете його в окремій папці всередині заархівованого файлу.

Наведений вище метод працює незалежно від того, яку утиліту архівування ви використовуєте. Це може бути 7zip або Winrar. У будь-якому випадку, перетягування зробить свою справу.

Ви також можете використовувати інтерфейс програми для архівування, щоб додати файли до існуючого файлу ZIP. І WinRar, і 7Zip мають один. Щоб додати файли до існуючого ZIP-файлу, відкрийте 7-Zip. Ви повинні помістити файл ZIP та інші файли, які ви хочете додати до нього, в ту саму папку, щоб полегшити роботу.

У програмі 7-Zip перейдіть до папки з файлом ZIP та іншими файлами. Виберіть файли та натисніть кнопку Додати вгорі. У вікні, що відкриється, встановіть формат архіву на ZIP, а в режимі оновлення виберіть «Оновити та додати файли». Натисніть Ok, і файли будуть додані до заархівованого файлу.

Це можна зробити і для інших типів архівів. Це не обмежується лише zip-файлом. Ви також можете додавати файли до наявних файлів 7z, TAR та WIM.

Чого ви не можете зробити, так це видалити файл із заархівованого файлу. Якщо ви хочете це зробити, вам доведеться створити новий і опустити той, який ви збиралися видалити з zip-файлу.

Якщо ви скопіюєте/додасте файл до заархівованого файлу, який уже є в заархівованому файлі, ви побачите сповіщення із запитом, чи хочете ви скопіювати та замінити його, чи хочете ви його пропустити. Немає можливості зберегти обидва файли. Якщо вам потрібно додати другу/новішу версію файлу до заархівованого файлу, вам доведеться перейменувати його. Це справедливо для всіх типів архівів і архівних утиліт, які ви використовуєте в Windows 10.