Як додати теми до ваших барабанів Instagram

Важливо переконатися, що ваші Instagram Reels охоплюють потрібних людей. Цього можна досягти декількома способами, і одним із них є функція «Теми» в Instagram.

Не зовсім знайомі з темами Instagram? Ось чим вони відрізняються від хештегів і як їх додати до своїх Reels.

Що таке теми Instagram?

Коли ви додаєте теми до своїх Reels, Instagram класифікує їх відповідно, щоб показати людям, яким вони можуть бути цікаві.

Ми вже чуємо, як ви запитуєте: «Хіба це не те, що роблять хештеги?».

Теми відрізняються від хештегів кількома ознаками:

 • Ви не можете шукати теми в Instagram, як за допомогою хештегів. Ви не знайдете списку тем ніде в додатку, окрім випадків, коли додаєте їх у свої Reels.
 • Так само ви не можете переглядати вміст, опублікований за темами, як це можливо за допомогою хештегів. Наприклад, у додатку ви не знайдете вкладки «Теми». Instagram вирішує, які Reels показувати вам, на основі ваших інтересів і тем, доданих до Reels без вашого відома.
 • Теми обмежуються Reels, а хештеги можна додавати до широкого діапазону вмісту.
 • Ви можете додати лише обмежену кількість тем, тоді як ви можете додати до публікації до 30 хештегів.

Привабливість полягає в тому, що ви, швидше за все, насолоджуватиметеся Reels, які вам будуть показані, залежно від тем, за якими вони були класифіковані. За допомогою хештегів користувачі можуть додавати модні слова та нерелевантні фрази, щоб намагатися, щоб їхній вміст побачило більше людей. Тож ви можете побачити вміст, який вам насправді не цікавий, через набір ключових слів.

Теми пропонують більш цілеспрямований підхід до охоплення потрібної аудиторії.

Як додати теми до ваших барабанів Instagram

Сторінка TikTok для вас показує вам вміст, який може вам сподобатися на основі того, що вам уже подобається. Це схоже на те, як працюють теми, тому ви хочете додавати теми, які потраплять у канали потрібних людей.

Виконайте наведені нижче дії, щоб додати теми та збільшити свої шанси на створення вірусних Instagram Reels:

 • Відкрийте програму Instagram на своєму мобільному телефоні та торкніться кнопки «Завантажити» (значок «+»).
 • Виберіть опцію Reel.
 • Виберіть вміст для завантаження та почніть редагувати його як зазвичай.
 • Коли ви дійдете до останньої сторінки перед публікацією, натисніть «Додати теми» та виберіть максимум три. Ви можете вибрати теми з різних категорій.
 • Торкніться «Готово», коли закінчите, і натисніть кнопку «Поділитися», щоб опублікувати свою котушку.
 • Вибрані вами теми не відображатимуться на вашому Reel. Також немає прямого способу перевірити ефективність доданих вами тем, але це не означає, що ви не можете спробувати.

  Пограйте з різними темами, щоб побачити, наскільки вони ефективні. Почніть з використання тих самих тем у своїх Reels (переконайтеся, що вони в тій самій ніші або пов’язаних нішах). Робіть це деякий час, щоб відстежити їх ефективність, потім спробуйте інший набір тем і порівняйте результати. Зверніть увагу на будь-які зміни у відвідуваннях профілю, взаємодії та підписках. Це має допомогти вам оцінити, які теми та комбінації тем дають найкращі результати.

  Якщо ваші Instagram Reels не переглядаються, додавання тем може допомогти вам повернутися на правильний шлях.

  Допоможіть вашим барабанам бути відкритими в Instagram

  Ймовірно, ви робите все можливе, щоб розширити свій обліковий запис Instagram. Можливо, ви регулярно публікуєте, створюєте високоякісний вміст і все, що між ними.

  Якщо ви любите Reels, подумайте про додавання тем, щоб підвищити шанси, що їх побачать люди, яким вони дійсно небайдужі. Просто переконайтеся, що ви навмисне ставитесь до тем, які додаєте, якщо хочете побачити реальні результати.