Як додати та змінити порядок програм на Apple TV

Отже, у вас є абсолютно новий Apple TV 4K, і тепер, коли ви завершили налаштування основ, можливо, ви хочете отримати деякі зі своїх улюблених програм. Що ж, додавати програми в Apple TV дуже просто, і є багато способів, за допомогою яких ви можете легко встановлювати програми та навіть переставляти програми на Apple TV 4K. Отже, якщо ви хочете пограти в чудові ігри Apple TV або встановити свої улюблені потокові служби, як-от Netflix, ось як додати програми в Apple TV.

Установіть програми на Apple TV (tvOS) у 2022 році

Незалежно від того, чи намагаєтеся ви знайти та встановити нову програму, повторно завантажити програму, яку використовували раніше, або змінити порядок домашнього екрана tvOS, щоб він виглядав так, як ви хочете, ми розглянемо все це в цьому посібнику. Як завжди, ви можете скористатися наведеним нижче змістом, щоб перейти до будь-якого розділу, про який ви хочете дізнатися.

Як додати програми в Apple TV

Спочатку давайте подивимося, як встановити нові (і раніше використовувані) програми на Apple TV. Ми розглянемо завантаження нових програм і повторне завантаження програм на Apple TV.

Установіть нові програми на Apple TV

 • На Apple TV відкрийте App Store.

 • Тут ви можете переглянути найкращі програми за версією Apple на вкладці «Відкриття» або перейти на будь-яку з інших вкладок, щоб переглянути програми, ігри, Apple Arcade ігри для Apple TV тощо.

 • Перейдіть до значка «Пошук» на Apple TV.

 • Тепер ви можете ввести текст, щоб знайти потрібну програму, або натиснути й утримувати піктограму «мікрофон» на пульті Apple TV, щоб продиктувати програму, яку ви шукаєте. У цьому прикладі ми будемо шукати та встановлювати ‘Just Watch’.
  Як вийти з Mac після певного періоду бездіяльності

 • Після того, як ви ввели (або промовили) назву програми, виберіть її з наведених нижче результатів.

 • Натисніть середню кнопку на пульті дистанційного керування, щоб відкрити сторінку програми App Store, а потім натисніть кнопку «Отримати». Якщо це програма, яку ви завантажили раніше, натомість ви побачите значок повторного завантаження (хмара зі значком зі стрілкою вниз).

Примітка. Ваш Apple TV може попросити вас підтвердити пароль Apple ID перед завантаженням програми. Ви можете використовувати свій iPhone, щоб легко ввести пароль. Ви також можете використовувати свій iPhone для керування Apple TV.

Як повторно завантажити програми

Якщо ви раніше купували або завантажували програму на свій Apple TV 4K і видалили її пізніше, ви все одно можете легко отримати до неї доступ. Ось як ви можете повторно завантажити програми в tvOS 15, здійснивши їх пошук або знайшовши всі придбані програми, які ви використовували на своєму Apple TV.

Повторно завантажте програми за допомогою пошуку

 • Відкрийте App Store і перейдіть на вкладку пошуку.

 • Тут знову знайдіть програму, яку хочете завантажити. Для цього прикладу я перевстановлю програму Prime Video.

 • Відкрийте сторінку програми App Store, і ви побачите значок повторного завантаження, як показано на знімку екрана нижче. Просто натисніть на цей значок, щоб перевстановити програму на Apple TV.

Знайдіть придбані програми в App Store

Якщо ви не пам’ятаєте назву програми, яку хочете повторно встановити, ви можете легко знайти всі раніше використані, завантажені або придбані програми. Найприємніше те, що якщо ви використовували програму на іншому Apple TV, підключеному до вашого Apple ID, вона також відображатиметься на будь-якому Apple TV, підключеному за допомогою того самого Apple ID.

 • Відкрийте App Store і перейдіть на вкладку «Придбано».
  Поділіться файлами, папками та знімками екрана за один клік

 • Тут ви можете використовувати фільтри зліва на екрані, щоб легко знайти програму, яку ви шукаєте.
  • Нещодавно придбані: це програми, які ви нещодавно завантажили, незалежно від того, встановлені вони зараз чи ні.
  • Не на цьому телевізорі: це програми, які є у вашій бібліотеці, але не були встановлені.
  • Усі програми: це всі програми, які ви коли-небудь купували або завантажували на будь-який Apple TV, підключений до вашого Apple ID, незалежно від того, чи встановлено вони зараз чи ні.
 • Знайдіть програму, яку хочете встановити, перейшовши в розділ «Придбано», і відкрийте її список App Store.

 • Потім натисніть значок повторного завантаження, щоб повторно встановити програму на Apple TV.

Ось і все, тепер додаток буде встановлено на вашому Apple TV, і ви зможете знайти його на головному екрані.

Як змінити порядок програм на головному екрані в tvOS 15

Тепер, коли ви встановили купу улюблених програм Apple TV, ваш головний екран може виглядати трохи захаращеним. Можливо, ви хочете впорядкувати свої програми в певному порядку за частотою використання, або, можливо, ви просто хочете оновити свій верхній рядок, щоб ваші улюблені програми могли показувати пропозиції вмісту. У будь-якому випадку, ось як ви можете змінити порядок програм на головному екрані tvOS 15.

 • Виберіть програму, яку потрібно перемістити, і довго натисніть центральну кнопку на пульті Apple TV. Додаток почне хитатися.

 • Тепер ви можете переміщати програму на головному екрані та розміщувати її, де вам заманеться.

Як створити папки на головному екрані Apple TV

Для ще кращої організації ви можете створювати папки на головному екрані вашого Apple TV. Ось як це зробити.

 • Натисніть і утримуйте програму, щоб увійти в режим хитання.
 • Перемістіть програму так, щоб вона навела курсор на іншу програму на головному екрані. Через секунду або дві tvOS створить папку, як ви можете побачити на GIF нижче.
  Як видалити фотоальбоми на iPhone, iPad і Mac

 • Просто натисніть центральну кнопку на пульті дистанційного керування, щоб додати програму до папки, і все.

Бонус: перемикайтеся між відкритими програмами та примусово закритими програмами на Apple TV

Чи знаєте ви, що на Apple TV можна виконувати багатозадачність? Так, ви можете, і це насправді дуже легко зробити. Більше того, ви можете дуже легко примусово закрити програми на Apple TV, якщо програма не працює.

 • Двічі натисніть кнопку TV на пульті Apple TV. Це відкриє екран останніх програм на вашому Apple TV.

Екран останніх програм tvOS

 • Тепер ви можете гортати картки програми, щоб перейти до іншої програми.

 • Більше того, ви можете вибрати програму на екрані останніх програм, а потім провести пальцем вгору по трекпаду дистанційного керування Apple TV, і програма закриє програму. Це схоже на те, як це працює на iPhone, тому це досить інтуїтивно зрозуміло.

Отримайте улюблені програми Apple TV прямо зараз

Таким чином, ви можете легко додавати програми в Apple TV і отримати всі свої улюблені програми Smart TV в одному місці. Крім того, ви можете змінити порядок на своєму домашньому екрані, щоб найчастіше використовувані програми були спереду та по центру, і ви навіть можете створювати папки для кращої організації. Отже, які програми ви використовуєте на своєму Apple TV? Дайте нам знати в коментарях. Тим часом вам також варто ознайомитися з 25 найкращими аркадними іграми Apple для Apple TV.