Як додати стороннє хмарне сховище в Microsoft Teams

Categories:

Microsoft Teams має власну інтеграцію зі все більшою кількістю сторонніх служб, включаючи хмарне сховище файлів, як-от Box, Dropbox Citrix ShareFile і Google Drive. Підключіть наявне сховище до Teams, щоб почати ділитися та співпрацювати лише кількома кліками.

За замовчуванням Teams надає вам доступ до хмарного сховища через службу Microsoft OneDrive. Щоб імпортувати всі свої папки та файли з Box, Dropbox, Citrix ShareFile або Google Drive, почніть з відкриття настільної програми Teams і перейдіть на вкладку «Файли» ліворуч. Натисніть «Додати хмарне сховище» у нижній частині вікна.

Виберіть службу зберігання файлів, яку ви використовуєте та хочете зв’язати. Якщо у вас зараз немає облікового запису в одній із цих служб, ви можете створити безкоштовний особистий обліковий запис Dropbox, Коробка, Citrix, або Google.

  Як дискретно дивитися Netflix на роботі

З’явиться нове вікно. Введіть свою адресу електронної пошти та пароль для входу. Дотримуйтесь підказок, щоб надати Teams авторизацію на доступ до ваших файлів.

Після того, як ви ввійдете в систему, ви можете негайно розпочати доступ до файлів, які зберігаються у вашому сторонньому хмарному сховищі, і взаємодіяти з ними. Ви можете двічі клацнути будь-який файл або папку, щоб відкрити їх, або клацнути правою кнопкою миші для подальшої взаємодії з файлом або папкою. Оновлення, які ви робите в Teams, автоматично надсилатимуться до вашої служби хмарного сховища і навпаки.

Ви завжди можете додати більше хмарного сховища з інших служб. Додаткові послуги та інтеграції доступні в меню «Програми», доступ до якого можна отримати, натиснувши піктограму «Програми» у нижньому лівому куті.

  Як показати всю пошту як звичайний текст в Outlook

Використання Teams для спільної роботи над файлами, що зберігаються у вашій сторонній службі, може полегшити життя бізнесу, особливо тим, які працюють із фрілансерами або віддаленими працівниками. Це також найкращий спосіб переконатися, що ваш бізнес відповідає потребам співробітників і клієнтів, незалежно від того, яку службу вони використовують для керування своїми файлами в хмарі.