Як додати спеціальні плитки до швидких налаштувань в Android

Categories:

Android 6.0 і новіших версій мають акуратну панель швидких налаштувань у панелі сповіщень. Панель швидких налаштувань містить кілька попередньо налаштованих перемикачів, які дозволяють перемикати Bluetooth, WiFi та блокування орієнтації екрана. Android не зробив панель швидких налаштувань ексклюзивною, і користувачі можуть додавати або видаляти плитки до них. Щоб додати спеціальні плитки, користувачам потрібно завантажити програму, яка додасть потрібну плитку. Ці програми доступні у великій кількості в магазині Google Play. Ось як ви можете додати спеціальні плитки до швидких налаштувань в Android.

Знайдіть потрібний додаток

Відкрийте програму Google Play Store і знайдіть швидкі налаштування. Результати показують довгий список програм, які додають плитки на панель швидких налаштувань. Це включатиме, але не обмежуючись, плитки для погода, таймери, і камера. Завантажте програму, яка додає потрібну плитку. Ці програми можуть з’являтися або не відображатися у вашому ящику програм.

Додати до швидких налаштувань

Потягніть панель сповіщень до кінця. Торкніться кнопки редагування, піктограми самотнього олівця, поруч із значком користувача, щоб увійти в режим редагування. Плитка швидких налаштувань буде розділена на дві частини. У розділі «Перетягніть, щоб додати плитки» знайдіть плитку, яку ви щойно встановили за допомогою програми. Перетягніть його на панель доданих плиток. Після додавання торкніться плитки на панелі швидких налаштувань, щоб запустити її.

  Зробіть знімки з довгою витримкою та відрегулюйте рівень експозиції [Android]

Деякі плитки, як-от плитка погоди або плитка камери, можуть запитувати додаткові дозволи для запуску. Плитка Погода запитує дозвіл на використання вашого місцезнаходження. Плитка камери, ймовірно, потребує дозволу на доступ до камери. Надайте йому дозвіл на запуск.

Це все, що потрібно. Щоб додати спеціальні плитки до швидких налаштувань, ви залежите від програми. Ви не можете просто додати будь-яку програму на ваш вибір як плитку на панель швидких налаштувань, що зрозуміло.

через XDA Developers