Як додати соціальний доказ на сайт, щоб збільшити конверсію?

Додавання соціального доказу може значно збільшити кількість конверсій.

Це дає потенційним клієнтам відчуття, що вони не самотні. Це говорить їм, що є ціла група людей, які довіряють бренду та використовують його на свою користь. Отже, це не дає їм багато причин не використовувати його для себе.

Щоб найпростіше визначити «соціальний доказ», це означає показати вашим потенційним клієнтам, що багато людей довіряють вашому бренду, і вони теж повинні довіряти. Це грає з їхнім розумом (в хорошому сенсі), щоб викликати відчуття потреби у ваших продуктах/послугах.

Ось один приклад соціального доказу, який використовує Netflix:

Ви бачите відгуки, коли потрапляєте на сторінку фільму/серіалу. Дивлячись на ці відгуки, ви знаєте, що багато людей дивилися його і (швидше за все) ПОДОБАЛИСЯ, тож тепер ви також хочете його переглянути.

Ось ще один приклад із Buzzsumo:

На своїй домашній сторінці вони продемонстрували деякі з найбільших брендів, які користуються їхніми послугами. Побачивши це, клієнти можуть легко переконатися, наскільки якісними є їхні послуги, якщо цими великими брендами користуються.

Подібно до цих двох прикладів, існує багато інших способів впровадження соціального доказу. Ви можете самостійно обміркувати їх або скористатися наведеними нижче рішеннями, щоб полегшити процес. Ці рішення допоможуть вам інтегрувати соціальні докази кількома способами та потенційно охопити більшість потенційних клієнтів.

Якщо це звучить цікаво, давайте відразу. 😉

ProveSource

Чудово підходить для підвищення довіри, конверсії та довіри, ProveSource має кілька способів інтегрувати соціальні докази у ваш бізнес. Ви можете відображати сповіщення про покупки, відгуки клієнтів, кількість відвідувачів у реальному часі, загальну кількість клієнтів і багато іншого.

Вони залишаються вірними своєму сервісу, тому ви помітите, що їхня домашня сторінка повна соціальних доказів, і це працює. ProveSource має понад 18 000 задоволених клієнтів, і це інтегрується з безліччю різних платформвключаючи WordPress, Shopify і Clickfunnels.

Повідомлення

100% відповідність GDPR, Повідомлення — це набір із понад 30 віджетів і плагінів, які допоможуть підняти вашу маркетингову гру. Налаштування займе всього кілька хвилин, і ви побачите експоненціальне зростання. Він має інструменти для завоювання довіри, збільшення конверсій, відстеження поведінки та багато іншого.

  9 крутих тем KDE Plasma

Ви можете персоналізувати їх і вибрати з понад 180 мов. Цікаво те, що віджети не сповільнюють ваш сайт. Вони оптимізовані для продуктивності.

Notifia інтегрується з багатьма програмами та платформами, такими як WordPress, Slack, Stripe і Shopify.

TrustPulse

Простий, але дуже функціональний, TrustPulse майже як універсальна маркетингова платформа (з використанням соціального доказу). Ви можете налаштувати його протягом 5 хвилин і налаштувати на свій смак. Це дозволяє відображати активність клієнтів, покупки або реєстрації в реальному часі.

Немає потреби в знаннях програмування, тому кожен може почати використовувати це. Чудово те, що його створила команда OptinMonster, тож він обов’язково буде хорошим. TrustPulse можна інтегрувати в різні платформи, включаючи Blogger і Weebly.

VocalVideo

с VocalVideo, ви можете легко створити соціальний доказ за допомогою відео. Це можуть бути відгуки, огляди та інші експертні кампанії з використанням їхніх чудових готових шаблонів.

Компанія під назвою Respond Software скористалася цим рішенням і підготувала це готове відео зі свідоцтвом:

Використовуючи це рішення, ви отримуєте вказівки від початкової точки до фінішу, тому вам не доведеться багато робити самостійно. Наприклад, ви отримуєте готові шаблони, щоб зв’язатися з людьми, від яких вам потрібен відеокліп, і сценарні підказки для найкращого створеного користувачами відео.

Вбудовування та публікація на будь-якій платформі також є одним із простих завдань із VocalVideo, оскільки це займає лише кілька кліків. Після того, як ви опублікували відео, ви можете проаналізувати ефективність і покращити ті області, де це необхідно.

Ви можете зареєструватися та почати безкоштовно.

FOMO

Дуже розумний і зручний, FOMO застосовує машинне навчання, щоб знайти найбільш підходящі параметри перетворення для вашого веб-сайту. Ви можете відображати спеціальні сповіщення про продажі, реєстрації, доставку та інші докази, які обов’язково звернуть ваших відвідувачів.

Ви можете швидко налаштувати це та інтегрувати з понад 80 програмами, включаючи Zapier, MailChimp та Instagram. Він має багато захоплених відгуків, і деякі навіть бажають, щоб ніхто інший не дізнався про цей інструмент, оскільки це їхній маленький секрет успіху. Це ТАК ХОРОШО!

Крім того, він відповідає GDPR.

Сигнали соціального доказу

Ви можете вибрати з понад 200 готових шаблонів для відображення різних сповіщень своїм відвідувачам Сигнали соціального доказу. Ці шаблони можуть допомогти вам залучити передплатників, збільшити продажі, збільшити залученість і навіть створити терміновість з усіх правильних причин.

  Як отримати резюме для статті у Вікіпедії

Це зручно для мобільних пристроїв, і ви можете значною мірою налаштувати його. Ви можете інтегрувати це з такими платформами, як WordPress, Shopify і MailChimp.

Почніть роботу безкоштовно та налаштуйте її всього за 60 секунд.

Nextsale

Nextsale дозволяє додавати сповіщення про розпродажі, спливаюче вікно виходу, знижки у верхній панелі та рекламні коробки. Він використовує соціальні докази на повну силу та вичавлює для вас найкращий можливий коефіцієнт конверсії. Ви також можете створити воронки та зменшити витрати на придбання.

Налаштувати його легко і швидко. Це займає кілька хвилин, незалежно від того, яку інтеграційну платформу ви виберете. Його можна інтегрувати в:

 • WordPress
 • Shopify
 • BigCommerce
 • WooCommerce
 • Спеціальні веб-сайти

Все, що вам потрібно, це піксель відстеження, який потрібно додати на ваш веб-сайт, і ви можете почати ним користуватися.

Пульс

Використання Пульс, ви можете відображати сповіщення про дії, які виконує відвідувач. Їй довіряють деякі з найбільших брендів, як-от Speedo, Harry’s і KlientBoost. (Подивіться, як це соціальний доказ!)

Після багатьох випробувань вони запропонували це рішення, тож ви можете бути впевнені, що одразу побачите чудовий коефіцієнт конверсії. Загалом це швидко, легко налаштувати та дозволяє переглядати детальну аналітику.

Ви також можете тестувати A/B, щоб отримати від нього максимальну користь, і змінювати різні налаштування для кожної кампанії. Будьте певні, Pulse інтегрується з вашими улюбленими платформами та програмами.

Вплив

З необмеженою кількістю налаштувань і понад 50 інтеграційними платформами, Вплив потрібен лише один рядок коду, щоб почати збільшувати конверсії та продажі. Ви можете відобразити:

 • Остання окрема активність користувача
 • Останні масові дії користувачів
 • Живий підрахунок відвідувачів
 • Відгуки покупців

Його легко налаштувати, і він підтримує понад 100 різних мов. Ви можете почати користуватися їх безкоштовною пробною версією.

WPfomify

Повністю чуйний із підтримкою світового рівня, WPfomify це чудовий плагін WordPress для соціального доказу. Ви можете інтегрувати його з іншими популярними плагінами та службами електронного маркетингу, такими як WooCommerce, MailChimp і EasyDigitalDownloads.

Він має багато варіантів оформлення, і ви можете використовувати поля UTM для відстеження конверсій за допомогою Google Analytics. Крім того, він адаптивний і дає вам повний контроль над тим, хто бачить ваші сповіщення соціальних доказів, і все це завдяки детальному націлюванню.

  Як передати відео або зображення з Google Drive і Dropbox

Важливо пам’ятати, що цей плагін працюватиме лише на саморозміщеному сайті WordPress.

SocialProve

SocialProve може допомогти вам зменшити витрати на придбання, відображаючи зручні спливаючі вікна соціальних доказів. Хороша річ цього рішення полягає в тому, що сповіщення не займають значну частину екрана. Він займає невеликий простір, але отримує від нього максимальну користь.

До різних типів спливаючих вікон належать:

 • Підрахунок живої активності
 • Живий підрахунок відвідувачів
 • Кількість відвідувачів за останні 24 години
 • Підрахунок активності за останні 24 години

Ви можете спробувати це рішення безкоштовно протягом семи днів, використовуючи пробну версію.

Бджільництво

Завдяки технології AI, Бджільництво призначений для збільшення конверсій електронної комерції. Це комплексна маркетингова платформа для інтернет-магазинів, яка дозволяє:

 • Відстежуйте поведінку клієнтів
 • Визначте інтерес клієнтів до вашого магазину
 • Використовуйте різні програми для соціального захисту, терміновості та підтримки клієнтів

У ньому багато функцій, які забезпечують безперебійну роботу вашого магазину та отримання найкращих коефіцієнтів конверсії на кожному розі, навіть на сторінках оформлення замовлення. Ви можете інтегрувати Beeketing із WooCommerce, BigCommerce та Weebly.

Nudgify

Ви можете відображати покупки та дії своїх відвідувачів у реальному часі за допомогою Nudgify. Він має робоче місце з перетягуванням і величезну колекцію готових шаблонів, з яких ви можете вибрати. Ви можете персоналізувати їх, додавати елементи, які можна натискати, і інтегрувати з іншими інструментами для подальшого покращення функціональності.

Незалежно від того, чи є у вас магазин електронної комерції, продукт SaaS або майже будь-який веб-сайт, Nudgify допоможе вам отримати максимум від кожного відвідувача.

Висновок

Соціальні докази є важливими для нагадування новим відвідувачам і потенційним клієнтам про довіру до вашого бізнесу. Наведені вище рішення можуть допомогти вам зробити це з максимальною легкістю.