techukraine.net techukraine.net Як додати смайли до свого відео Tik Tok

Як додати смайли до свого відео Tik Tok

| | 0 Comments| 12:01 AM
Categories:

Світ TikTok величезний і різноманітний і охоплює практично будь-яку тему, яку можна уявити. Якщо ви починаєте створювати відео, ви можете додати символ або акцент за допомогою емодзі. Так само, як і в текстових повідомленнях, смайли допомагають передати повідомлення і можуть бути додані як шар у ваші твори разом із вашими виступами. Цей посібник покаже вам, як додати смайли до свого відео TikTok.

Смайли ідеально підходять для підліткової аудиторії TikTok. Хоча вони використовуються повсюдно серед усіх вікових груп, ніде ви не побачите більше смайлів у спілкуванні, ніж у підлітків. Навіть хтось такого віку, як я, бачить корисність і силу емодзі, і якщо я можу, то може будь-хто.

Якщо ви хочете додати смайли до своїх відео TikTok, читайте далі.

Додавання емодзі до відео TikTok

Смайли додаються як шар до вашого відео під час постпродакшн. Ви записуєте своє відео як зазвичай, а потім додаєте смайли як шар, так само, як і наклейки. Насправді процес їх додавання простий, але планувати відео у вашій свідомості під час його запису, щоб посилатися на емодзі або вставляти їх, набагато складніше!

  Як зробити ландшафт лише на одній сторінці в Word

Щоб додати емодзі до відео, виконайте такі дії:

 • Відкрийте додаток TikTok.
 • Створіть відео та сплануйте, де ви хочете, щоб ваші смайли з’являлися.
 • Виберіть значок червоної галочки в нижньому правому куті екрана.
 • Виберіть значок смайлика внизу нового вікна, щоб отримати доступ до наклейок.
 • Виберіть вкладку Emoji у верхній частині вікна, щоб отримати доступ до списку Emoji.
 • Виберіть емодзі зі списку, і він з’явиться у вашому відео.
 • Перетягніть смайлик туди, де ви хочете, щоб він відображався у вашому відео.
 • Повторіть для такої кількості смайлів, яку ви хочете бачити у своєму відео.
 • Завершіть своє відео, як зазвичай.
 • Навколо кожного смайла є два варіанти: таймер і параметр шпильки. Таймер встановлює час для його появи на екрані, а опція шпильки дозволяє прикріпити наклейку до об’єкта у кліпі, і він залишиться на місці та змінюватиме розмір відносно руху відео.

  Щоб скористатися таймером, виберіть опцію за емодзі, і внизу з’явиться часова шкала. Використовуйте це, щоб налаштувати, коли і як довго кожен емодзі з’являтиметься у вашому відео. Після завершення виберіть галочку.

    Як знайти відсоток різниці між значеннями в Excel

  TikTok використовує стандартний діапазон смайлів, які ви бачите на своєму телефоні або в інших програмах. Вони містять звичайну суміш облич, персонажів, їжі, предметів, будівель, видів транспорту тощо. Вони є універсальним асортиментом, тому повинні бути миттєво знайомі.

  Запис відео за допомогою емодзі

  Як я згадував раніше, фактичний процес додавання емодзі є простим. Спланувати, які смайли використовувати та куди їх розмістити у відео, — це складно. Тоді записати відео з одночасним виконанням і залишити місце для розміщення емодзі ще важче! Для цього знадобиться практика, але ви можете це зробити.

  Багато що залежить від того, що ви робите з емодзі. Якщо ви просто додаєте їх для інтересу, може бути достатньо просто залишити трохи місця в рамці над головою або кожним плечем, щоб додати емодзі. Якщо ви плануєте використовувати їх як частину свого виступу, це складніше.

  Багато користувачів TikToker використовують смайли та жести, щоб залучити емодзі до своєї роботи. Це вимагає практики та вміння розподіляти концентрацію. Частина про продуктивність і частина про візуалізацію того, як ви виглядаєте на екрані та куди підуть смайли. У мене немає цієї навички, але я впевнений, що ви могли б розвинути, якби у вас її ще немає.

    Розшифровані процесори: розуміння імен мікроархітектур Intel

  Намагайтеся не використовувати занадто багато емодзі одночасно, оскільки це може відволікати. Використання пари, щоб підкреслити щось у вашому відео або додати творчого розквіту, часто є ефективнішим, ніж наповнювати екран незрозумілим бардаком кольорів та анімації. Це один із тих випадків, коли менше насправді може бути більше!

  Якщо ви подивитеся на деякі з найефективніших відео, які містять смайли, вони будуть відображатися на екрані одночасно. Це хороший шлях. Ви можете замінити емодзі іншими за допомогою функції таймера, але збереження чисел на розумному рівні означає, що ви все ще є зіркою шоу, а не емодзі.

  Маєте поради щодо використання смайлів у своїх відео TikTok? Хочете поділитися улюбленим відео, яке використовує емодзі? Розкажіть нам про це нижче, якщо так!