Як додати свій Instagram в Tik Tok

Categories:

Незважаючи на те, що він став першовідкривачем концепції, Instagram має обмежені можливості, коли справа доходить до створення коротких відеоісторій, тому багато користувачів звертаються до інших додатків, коли хочуть створити щось унікальне. TikTok — це додаток, створений лише для цієї мети.

Він дозволяє записувати та редагувати короткі відео за допомогою смартфона, а також додавати улюблені мелодії для завершення роботи. Додаток має близько мільярда користувачів із 70 мільйонами щоденних користувачів. Це ідеальний додаток для створення історій в Instagram, які виділяються серед інших.

Підключіть програми та висловіть себе

Якщо ви вже використовуєте TikTok для створення історій в Instagram, ви знаєте, як все працює. Ви, можливо, не знаєте, що ви можете з’єднати дві програми і зробити весь процес створення та обміну відео легшим, ніж будь-коли раніше.

  Як додати підписи до Instagram Stories

Підключивши Instagram до TikTok, ви зможете запустити програму та поділитися своїм відео безпосередньо у своєму акаунті Insta, не зберігаючи та завантажуючи матеріал окремо. Це означає, що ви зможете створювати унікальні відео за лічені хвилини та ділитися ними безпосередньо у своєму акаунті Instagram лише одним натисканням кнопки. Ваші друзі в Інтернеті заздрять вашим коротким відео і будуть дивуватися, як ви їх створили.

Якщо думка про це звучить привабливо, продовжуйте читати, щоб дізнатися, як підключити ці дві програми на своєму пристрої.

Додавання облікового запису Instagram в TikTok

Перш ніж почати, вам потрібно буде завантажити TikTok на свій смартфон, якщо у вас його ще немає. Створіть обліковий запис, і ви готові додати Instagram до TikTok.

Ось докладний покроковий процес, як це зробити:

  • Відкрийте TikTok і торкніться значка профілю в нижньому правому куті
  • Торкніться кнопки Редагувати профіль
  • Виберіть Додати Instagram
  • Увійдіть у свій Instagram за допомогою вікна, що з’явилося
  • Виберіть Авторизувати

Тепер ваш обліковий запис Instagram пов’язано з вашим TikTok. Тепер ви можете ділитися своїми відео безпосередньо в Instagram, не перемикаючись між додатками, зберігати та завантажувати кожне відео окремо.

  Як заблокувати прямі повідомлення в Instagram

Від’єднання Instagram від TikTok

Якщо ви коли-небудь хотіли від’єднати TikTok від свого профілю Instagram, все, що вам потрібно зробити, це повторити перші два кроки, але замість того, щоб натиснути «Додати Instagram», натисніть кнопку «Від’єднати». Потім TikTok видалить ваші облікові дані Instagram, наче вони ніколи не були пов’язані.

Як щодо зв’язування YouTube і TikTok?

Також можливо зв’язати свої облікові записи YouTube і TikTok. Процес такий же, як і для Instagram, але замість того, щоб торкнутися Instagram на третьому кроці, торкніться YouTube. Виконайте наступні кроки, як у прикладі Instagram, і ваш обліковий запис YouTube тепер буде пов’язано з вашим TikTok.

Поділитися відео на YouTube набагато простіше, оскільки вам не потрібно змінювати їх розмір або обрізати взагалі.

Як завантажити відео з TikTok в Instagram

Найбільшою проблемою, яка виникає у людей, коли намагаються завантажити відео з TikTok в Instagram, є співвідношення сторін. Відео TikTok вертикальні і мають співвідношення сторін 9:16, а Instagram має максимальне співвідношення сторін 4:5. Це означає, що вам доведеться обрізати та редагувати кожне відео, перш ніж опублікувати його в Instagram.

Ось що потрібно зробити:

Чи можу я поділитися своїми відео TikTok з іншими платформами?

Так, виберіть відео, яким ви хочете поділитися, і натисніть значок «Поділитися» (це виглядає як стрілка, яка вигинається праворуч). Тут ви можете поділитися своїм відео в повідомленні, Facebook Messenger, Facebook тощо.

  Як використовувати Instagram Stories

Це дає мені лише можливість додати YouTube!

Не вникаючи в логістику та основні причини того, чому ви не бачите Instagram як опцію для зв’язування, просто видаліть і перевстановіть додаток, щоб ця опція з’явилася. Просто переконайтеся, що ви можете знову ввійти в систему, перш ніж робити це, і всі чернетки зберігаються на вашому телефоні, щоб ви їх не втратили.

Чи можу я просто додати посилання в свою біографію?

Деякі користувачі можуть віддати перевагу доданню посилання в свою біографію TikTok, щоб інші могли швидко відвідати їхній веб-сайт або сторінки в соціальних мережах. Ви можете додати посилання, але це не буде гіперпосилання, тому будь-хто, хто хоче перейти за ним, повинен буде скопіювати та вставити.

Зробіть свої відео незабутніми

Створення цікавого короткого відео в TikTok займе трохи більше, ніж просто додавання фільтрів та ефектів. Вам доведеться придумати щось особливе, якщо ви хочете, щоб ваше відео стало вірусним.

Подумайте, чого ви хочете досягти, і експериментуйте з наданими інструментами, поки ви не дізнаєтеся, як все працює. Можливо, вам знадобляться десятки дописів, перш ніж хтось зверне увагу на ваш вміст. Не опускайте руки, і зрештою ви отримаєте свої п’ять хвилин слави в Instagram.