Як додати річницю в календар на iOS

| | 0 Comments| 2:05 PM
Categories:

На iOS інформація, збережена у ваших контактах, синхронізується з Календарем. Якщо у вас є контакт, синхронізований із Facebook, його день народження з’явиться в програмі Календар. Ви можете додати інші календарі до програми «Календар», і всі події, дні народження та річниці будуть синхронізовані з нею. Ви також можете додавати події до програми та отримувати про них нагадування. iOS достатньо розумна, щоб вибирати події із запрошень у пошті та автоматично додавати їх до календаря. Дивно, але ви не можете додати щорічну подію, як-от річницю, до Календаря. Ви можете синхронізувати інформацію з інших програм, які зберігають цей тип інформації, але ви не можете просто додати її безпосередньо. Однак є обхідні шляхи цього обмеження.

  Як увійти та вийти з Game Center в iOS 10

Додайте щорічну подію Календаря Google

Додаток Календар на iOS не дозволяє додавати щорічні події, але Календар Google дозволяє. Ви можете додати щорічну подію в Календар Google, а потім синхронізувати Календар Google із програмою Календар на iOS.

Щоб створити щорічну подію в Календарі Google, перейдіть на сторінку Календаря Google і клацніть у проміжку часу в день щорічної події, яку потрібно додати. Введіть основні дані, наприклад, назву, а потім натисніть кнопку Додаткові параметри.

На екрані «Додаткові параметри» ви побачите спадне меню «Не повторювати». У цьому спадному меню виберіть варіант щорічної події. Видаліть усі інші нагадування, які ви не хочете пов’язувати з цією подією.

  Як навчити Siri вимовляти імена на iOS

Далі відкрийте програму Налаштування на своєму iPhone або iPad. Перейдіть до «Облікові записи та паролі» та торкніться «Додати обліковий запис». Виберіть Google на наступному екрані та ввійдіть у свій обліковий запис Google. Синхронізуйте лише календар, якщо ви не хочете синхронізувати електронну пошту та контакти.

Відвідайте програму Календар, і ваша щорічна подія з’явиться в день, коли ви її додали.

Додати фальшивий контакт

Якщо маршрут Календаря Google здається занадто довгим і нудним для налаштування, ви можете скористатися простішим і швидшим хаком; створити фальшивий контакт. Ви можете називати контакт будь-яким чином, але найкраще дати йому те саме ім’я, що й річна подія, яку ви хочете додати. Додавши контакт, введіть для нього день народження. Цей день народження має бути датою річниці чи щорічної події, яку ви хочете додати.

  iOS 12.2 вже доступна з Apple News+ та іншими

Цей обхідний шлях має очевидний недолік; у вас буде багато підроблених контактів, які додаються лише заради додавання щорічних подій. Якщо вам потрібно додати лише одну річницю в Календар, ви можете скористатися цим другим хаком, але якщо вам потрібно додати більше, подумайте про використання щорічного методу подій Календаря Google.