Як додати підписи до Instagram Stories

Однією з новітніх функцій Instagram є можливість додавати підписи до ваших Instagram Stories. Ця функція інтерпретує те, що ви або хтось інший говорите, і генерує текст, щоб ваші підписники могли його прочитати. Незважаючи на те, що ця опція може бути зручною для деяких користувачів, вона все ще доступна не в усіх регіонах.

У цій статті ми покажемо вам, як додати підписи до Instagram Stories на різних пристроях. Ми також покажемо вам обхідний шлях для цього на вашому ПК.

Як додати підписи до Instagram Stories на iPhone

Тепер, коли Instagram запровадив функцію підписів, це дасть вашим підписникам можливість читати або краще слухати те, що ви говорите. Функція субтитрів корисна не тільки в ситуаціях, коли ви не можете ввімкнути аудіо, але й робить Instagram більш зручним для тих, хто погано чує. Щойно ви ввімкнете його, Instagram автоматично генеруватиме субтитри, які записують те, що ви чи хтось інший говорите у відео.

Зауважте, що ця функція доступна, лише якщо ваша історія Instagram є відео. З фотографіями це не працює. Ви можете використовувати його для попередньо записаних відео або створити відео за допомогою Instagram Stories, а потім додати підписи. Майте на увазі, що зараз він працює лише для англійської мови, тому доступний лише в англомовних країнах. Однак незабаром це може змінитися.

Якщо ви хочете додати підписи до своєї історії Instagram на своєму iPhone, ось що вам потрібно зробити:

Відкрийте Instagram на своєму iPhone.

Торкніться спливаючої підказки «Ваша історія» у верхньому лівому куті або просто проведіть пальцем ліворуч на домашній сторінці.

Запишіть відео або завантажте його зі своєї галереї. Торкніться значка наклейки у верхньому меню.

Виберіть «Підписи» зі списку параметрів.

Визначтеся з текстовим форматом.

Відредагуйте формат тексту будь-яким способом. Виберіть «Готово» у верхньому правому куті.

Торкніться вкладки «Ваша історія» у нижньому лівому куті, щоб опублікувати її.

Instagram дозволяє не тільки додавати підписи до історії, але й редагувати формат тексту. Наприклад, ви можете змінити розмір, колір і розташування тексту. Крім того, у вас є чотири різних шрифти тексту на вибір. Завжди є ймовірність, що ваша промова не була точно розшифрована, і, на жаль, зараз неможливо відредагувати сам текст. Тому під час запису відео слід говорити якомога чіткіше.

Функція субтитрів наразі доступна лише для Instagram Stories, але найближчим часом вона також може бути можлива з Instagram Reels.

Як додати підписи до Instagram Stories на пристрої Android

Функція субтитрів також доступна в Instagram для пристроїв Android. Більше того, вам знадобиться всього хвилина або близько того, щоб увімкнути його. Виконайте наведені нижче дії, щоб додати підписи до своєї історії Instagram на своєму Android:

Запустіть програму Instagram на своєму пристрої Android.

Перейдіть до зображення профілю у верхньому лівому куті або проведіть пальцем ліворуч на екрані.

Зробіть відео або завантажте відео, яке ви вже записували. Перейдіть до верхнього меню та торкніться значка наклейки.

Виберіть «Підписи».

Виберіть шрифт, колір, розмір і розташування субтитрів. Перейдіть до «Готово» у верхньому правому куті екрана.

Опублікуйте свою історію, натиснувши вкладку «Ваша історія».

Ось і все. Тепер ваші підписники або будь-хто інший, хто переглядає вашу історію, зможуть читати ваші підписи.

Якщо ви не можете знайти функцію підписів у своєму меню наклейок, можливо, підписи в Instagram Story все ще недоступні у вашій країні. Переконайтеся, що ви використовуєте найновішу версію програми. Як згадувалося раніше, якщо ви не розмовляєте англійською, функція субтитрів не буде доступна для вашої історії Instagram.

Якщо ваше відео відносно коротке, і ви скажете лише кілька речень, ви все одно можете додати текст до своєї історії в Instagram; вам просто потрібно ввести його самостійно. Ось як це робиться:

Відкрийте «Ваша історія» у своєму додатку Instagram.

Завантажте відео чи фільм для використання. Торкніться кнопки «Aa» у верхньому меню.

Вручну введіть те, що ви сказали у відео.

Виберіть шрифт, колір, розмір, вирівнювання, перехід тощо.

Торкніться «Готово» у верхньому правому куті.

Опублікуйте свою історію.

Незважаючи на те, що звичайна текстова функція не схожа на функцію субтитрів, вона є чудовою альтернативою для коротких відео.

Як додати підписи до Instagram Stories на ПК

Оскільки немає прямого способу опублікувати історію Instagram на вашому ПК, функція субтитрів також недоступна. Однак ви можете скористатися двоетапним обхідним шляхом, щоб додати підписи до своєї історії Instagram та опублікувати їх зі свого ПК. По-перше, вам потрібно буде додати субтитри до свого відео за допомогою програми стороннього розробника на вашому комп’ютері. Звідти ви можете перенести відео на свій телефон або опублікувати його зі свого браузера.

Давайте спочатку розглянемо, як додати субтитри до вашого відео. Хоча є багато програм сторонніх розробників, які ви можете використовувати, ми рекомендуємо використовувати Google Диск.

Для цього методу вам потрібно завантажити відео у ваш обліковий запис Google Drive. Потім підписи мають бути записані у форматі SRT, який слід зберегти на вашому комп’ютері або на Google Диску. Ось що вам потрібно зробити далі:

Відкрийте Диск Google у своєму браузері.

Знайдіть відеофайл, який ви щойно завантажили, і клацніть його правою кнопкою миші.

У спадному меню виберіть «Керувати доріжками субтитрів».

Натисніть «Додати нові доріжки субтитрів» у правій частині відео.

У новому вікні перейдіть на вкладку «Завантажити».

Перетягніть файл у вікно або натисніть кнопку «Виберіть файл зі свого пристрою».

Знайдіть файл SRT і виберіть «Відкрити».

Виберіть мову субтитрів.

Введіть назву доріжки субтитрів.

Виберіть «Завантажити».

Тепер, коли ви додали субтитри до свого відео, завантажте його на свій комп’ютер. Настав час опублікувати це у своєму Instagram. Щоб зробити це, виконайте наведені нижче дії.

Відкрийте Google Chrome або потрібний веб-переглядач на своєму ПК.

Натисніть ці клавіші «Ctrl + Shift + J» одночасно. Це відкриє вікно консолі розробника в лівій частині браузера.

Перейдіть до значка телефону на верхній панелі інструментів. Він має бути зліва на вкладці «Елементи».

Виберіть вкладку «Розміри: адаптивний». Як тільки ви це зробите, ваш екран буде згорнуто, нагадуючи телефон.

Оновіть свою сторінку.

Йти до Instagram.

Натисніть на спливаючу підказку.

Завантажте відео зі свого комп’ютера. Відредагуйте відео будь-яким способом. Опублікуйте свою історію в Instagram.

Цей метод може здатися складнішим, але він окупається, якщо ви не можете використовувати свій мобільний пристрій на даний момент. Він також більш надійний, оскільки ви самі збираєте підписи. Ви зможете точно записати підписи, і вони не обов’язково повинні бути англійською.

Зробіть свої історії в Instagram ще кращими за допомогою субтитрів

Хоча додавання тексту до ваших історій Instagram завжди було зручною функцією, автоматично створені підписи ще краще. Вони дозволяють вашим підписникам читати те, про що ви говорите, коли вони вас не чують. Незважаючи на те, що ця функція ще не доступна в усьому світі, є речі, які ви можете зробити, щоб додати субтитри вручну.

Чи додавали ви коли-небудь підписи до своєї історії в Instagram? Як тобі це вдалося? Чи дотримувалися ви методу з цього посібника? Дайте нам знати в розділі коментарів нижче.