Як додати примітку на екран блокування в iOS

Categories:

iOS завжди мала дуже чистий заблокований екран. Ви можете показувати на ньому сповіщення та отримати доступ до камери, але нічого більше. Починаючи з iOS 10, на заблокований екран можна додавати віджети, що означає, що він стане набагато зайнятішим. На заблокованому екрані можна налаштувати показ ваших щоденних зустрічей, погоди та звіту про затори. Якщо ви хочете додати до нього примітку, наприклад, список покупок або адресу, до якої вам потрібно дістатися, Today Snippet — це безкоштовна програма-віджет для iOS, яка робить саме це. Програма працює як розширення, що дозволяє додавати текст практично з будь-якої програми. Поєднайте його з програмою Notes, і ви зможете додати все, що ви зберегли як нотатку, на заблокований екран.

  Як виправити збій програми через помилку символу телугу на iOS 11.2.5

Відкрийте програму Notes і перейдіть до нотатки, яку хочете розмістити на заблокованому екрані. Торкніться кнопки «Поділитися» вгорі, і з’явиться меню спільного доступу з параметрами програм і розширень, яким ви можете поділитися нотаткою. У нижньому рядку проведіть пальцем до самого кінця та торкніться «Більше». Увімкніть розширення «Сьогодні» у списку та поверніться до меню спільного доступу. Торкніться «Сьогодні», і нотатка буде автоматично додана до сьогоднішнього фрагмента.

Перейдіть на заблокований екран або проведіть пальцем вправо, щоб перейти на сторінку віджетів на головному екрані. Торкніться «Редагувати» та додайте віджет «Сьогодні фрагмент». Якщо до списку віджетів додано фрагмент «Сьогодні», ви побачите, що нотатка, якою ви поділилися, з’явиться на заблокованому екрані. Щоб видалити або змінити текст, який показує віджет, ви можете просто поділитися з ним новим текстом. Якщо ви хочете видалити текст, відкрийте програму Today Snippet, перейдіть на вкладку «Налаштування» та натисніть «Видалити текст сьогоднішнього фрагмента».

  Як видалити людей із програми «Фотографії» на iOS 12

Якщо у вас немає iOS 10, ви все одно можете використовувати Today Snippet, щоб додати нотатку в Центр сповіщень. Щоб використовувати Today Snippet, потрібно запустити iOS 8, оскільки єдиний спосіб додати до нього текст – це розширення.

Установіть віджет сьогодні з App Store