Як додати примітку до файлу ескізу

Categories:

Sketch — популярний і потужний додаток для редагування зображень, але він не дуже допомагає вам організувати роботу, яку потрібно виконати над певним проектом. Notes — це плагін Sketch, який дозволяє створювати нотатки у файлі Sketch. Мета полягає в тому, щоб мати можливість записувати відгук або зміни, які потрібно внести до файлу всередині нього, щоб його було легше знайти, коли ви приступите до роботи.

Встановіть Notes і відкрийте Sketch. Перейдіть до Plugins, і ви побачите, що в меню з’явиться «Примітки». Натисніть його, щоб додати примітку.

Замітка розроблена так, щоб виглядати як липка записка; це жовтий квадрат із доданим до нього текстовим полем. Коли ви додаєте нотатку, текстове поле стає активним, тому ви можете почати вводити нотатку відразу. Ви можете застосувати стилі тексту до нотатки. Кожен стиль тексту, який підтримує Sketch, можна використовувати для стилізації тексту в нотатці.

  Як використовувати Apple HomePod як інтерком

Notes, по суті, додає фігуру та текстове поле до вашого файлу. Плагін підсумовує весь процес додавання фігури та текстового поля одним клацанням миші. Ви можете повторити це без плагіна; просто додайте жовте поле до свого файлу та текстове поле поверх нього, і ви отримаєте свою нотатку.

Примітки додає примітку поверх поточного шару. Він групує фігуру та текстове поле в папку. Він також автоматично переміщує шар, до якого ви додали примітку, до тієї ж папки. Це полегшує вам відстеження того, на якому шарі ви збиралися внести зміни в примітку.

У плагіна є свої недоліки; примітка, по суті, є формою, і якщо ви не приховаєте примітку після її створення, вона буде перешкоджати вашим іншим шарам. З такими нотатками є ймовірність, що ви можете випадково видалити нотатку, оскільки насправді це просто текстовий шар, а текстові шари в Sketch можна видалити за допомогою клавіші Delete.

  Як встановити оновлення BIOS Spectre для вашого ПК

Тим не менш, Notes все ще є розумним способом додати примітку до вашого файлу. Переконайтеся, що ви видалили всі нотатки з файлу, перш ніж поділитися ним з ким-небудь.

Завантажити нотатки