Як додати посилання в TikTok Bio

Китайська корпорація ByteDance є власником TikTok, також відомого в Китаї як Douyin, який є платформою для розміщення короткого відео. Він пропонує добірку створених користувачами коротких відеороликів тривалістю від 15 секунд до десяти хвилин, які підпадають під категорії комедійних, танцювальних, трюків, жартів і розваг. Іноземний варіант Douyin називається TikTok. У вашій біографії легко представити себе новим підписникам, щоб людям було легше знайти вашу сторінку за допомогою функції пошуку програми. Те, що ви хочете сказати світові у своїй біографії TikTok, визначатиме, наскільки добре вона написана. Подібно до того, як ви зробили б це в Instagram і Twitter, хороша біографія TikTok повинна дати користувачам уявлення про те, ким ви є або чим займаєтеся. Якщо ви шукаєте поради щодо того ж, ми пропонуємо вам корисний посібник, який навчить вас, як додати посилання в біографію TikTok і поділитися посиланням у TikTok. Крім того, ви дізнаєтесь, чому не можна розмістити посилання в біографії TikTok і як додати посилання до біографії TikTok без бізнес-облікового запису.

Зміст

Як додати посилання в TikTok Bio

Для компаній і підприємств TikTok пропонує масу варіантів. Включення TikTok у ваш маркетинговий план має сенс, оскільки це може збільшити залученість, оприлюднення бренду та навіть продажі. Ваша присутність у соціальних мережах — потужний спосіб залучити нову аудиторію та перетворити її на клієнтів, які платять. Якщо ви не покращили свій профіль TikTok або не розмістили посилання на свою компанію в біографії, ви можете втратити тисячі доларів потенційного доходу. Посилання, яке можна натиснути у ваших біографіях у соціальній мережі, спрощує відправлення ваших підписників на ваш веб-сайт, де ви можете спонукати їх дізнатися більше про вас, переглянути ваші продукти та навіть зробити покупку. Про те, як додати посилання в біографію TikTok, ви дізнаєтеся далі в цій статті. Продовжуйте читати, щоб дізнатися про це докладніше.

Де посилання в TikTok Bio?

Поширені вираз посилання в біографії та хештег #LinkInBio. Це говорить про те, що посилання є в біографії користувача. Вам потрібно буде перейти до потрібного профілю та переглянути посилання в біографії профілю. Це посилання може бути на їхній веб-сайт або будь-яку іншу платформу соціальних мереж.

Як отримати посилання на TikTok?

Скопіювати URL-адресу облікового запису з програми TikTok можна двома способами:

Варіант I: Через налаштування

1. Відкрийте програму TikTok на своєму Android або iOS мобільний пристрій.

2. Натисніть на Профіль на нижній панелі.

3. Торкніться піктограми гамбургера у верхньому правому куті.

4. Потім натисніть Налаштування та конфіденційність.

5. Натисніть «Поділитися профілем».

6. Натисніть Копіювати посилання.

Варіант II: через розділ редагування профілю

1. Запустіть програму TikTok і торкніться вкладки Профіль > Редагувати профіль.

2. Торкніться піктограми копіювання поруч із посиланням на ваш профіль під вашим іменем користувача.

Як поділитися посиланням у TikTok?

Читайте далі, щоб дізнатися, як поділитися посиланням у TikTok. Ділитися своїми матеріалами з близькими, друзями чи підписниками на TikTok — це гарантована стратегія збільшення кількості переглядів і розширення вашої бази шанувальників, особливо якщо ви хочете заробляти гроші зі свого облікового запису. Ось як поділитися посиланням у TikTok:

  Як позначити когось у TikTok

1. Відкрийте програму TikTok на телефоні.

2. Тепер відкрийте потрібне відео TikTok, яким ви хочете поділитися.

3. Торкніться піктограми «Поділитися».

4. Натисніть Копіювати посилання, щоб скопіювати посилання на це відео.

5. Вставте посилання, куди хочете поділитися.

Як додати посилання в TikTok Bio?

Повідомте нам, як додати посилання в біографію TikTok. Подібно до Instagram, TikTok дозволяє включати посилання у вашу біографію. За допомогою цієї функції ви можете легко додати до свого профілю посилання, яке можна натиснути. Виконайте такі дії, щоб додати посилання до біографії TikTok:

1. Відкрийте програму TikTok на телефоні.

2. Натисніть на Профіль у нижньому правому куті, щоб отримати доступ до екрана профілю.

3. Натисніть Редагувати профіль.

4. Натисніть Біо.

5. Введіть або вставте потрібне посилання у вказане поле.

6. Потім натисніть Зберегти.

Як зробити клікабельне посилання в TikTok Bio?

Вам потрібно буде зареєструвати бізнес-акаунт, щоб зробити посилання в біографії доступним для натискання. Ось як ви можете це зробити крок за кроком:

1. Запустіть TikTok і торкніться вкладки Профіль > піктограми гамбургера > Налаштування та конфіденційність.

2. Потім натисніть Обліковий запис.

3. Торкніться Перейти до бізнес-облікового запису.

4. Потім дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб завершити процес переходу до облікового запису Business.

5. Поверніться до свого профілю, щоб побачити активне посилання у вашому профілі.

Чому ви не можете розмістити посилання у своїй біографії TikTok?

Тепер, коли ви знаєте, як додати посилання в біографію TikTok, давайте подивимося, чому ви не можете розмістити посилання в біографії. Може бути кілька причин, чому ви не можете додати посилання на веб-сайт до своєї біографії.

  • У вас немає бізнес-облікового запису: наразі лише користувачі бізнес-акаунтів можуть отримати доступ до функції посилання на веб-сайт. Визначте свій бізнес-акаунт шляхом підтвердження.

  • Ваші підписки менше 1000: бізнес-акаунти, у яких менше 1000 підписників, більше не можуть включати посилання на свої біографії через оновлення, яке стало доступним у січні 2022 року. Це оновлення було створено, щоб зменшити кількість спаму.

  • Країна, у якій ви проживаєте, не має доступу до функції посилання на веб-сайт. І останнє, але не менш важливе: якщо ви відповідаєте попереднім умовам, але все ще не можете скористатися функцією посилання на веб-сайт, можливо, процедура реєстрації бізнесу ще не завершена. Лише Сполучені Штати, Великобританія, Росія, Індонезія та Канада мають доступ до посилань на бізнес-акаунт.

Скільки підписників потрібно, щоб додати посилання на TikTok?

Щоб додати посилання на TikTok, потрібно мати більше 1000 підписників. Бізнес-акаунти можна зареєструвати, лише якщо вони мають принаймні 1000 підписників, тому посилання не можна додавати, якщо кількість підписників менша.

Вам потрібно 1000 підписників, щоб додати посилання на TikTok?

Так, вам потрібно 1000 підписників, щоб додати посилання на TikTok.

Як додати посилання до своєї біографії TikTok без бізнес-облікового запису?

Без бізнес-облікового запису ви не можете посилатися на інший веб-сайт у своїй біографії TikTok. Бізнес-акаунт є основною вимогою для додавання посилання на веб-сайт до вашої біографії.

Ні, ви не можете розміщувати посилання в коментарях TikTok. Тепер ваші коментарі в TikTok будуть видалятися, якщо вони містять певні фрази, як-от магазин, посилання, біографія чи Instagram.

***

Сподіваємося, ви дізналися, як додати посилання в біографію TikTok. Не соромтеся звертатися до нас із своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Також повідомте нам, про що ви хочете дізнатися далі.