Як додати посилання в документі в MS Word

Коли ви вставляєте веб-посилання в документ MS Word, воно автоматично розпізнається як гіперпосилання. Ви можете вставити посилання або додати посилання до слова чи фрази. Це так само просто, як і вставити зображення. Ви також можете додати посилання в документі, які будуть пов’язувати користувача з однієї частини документа до іншої частини того самого документа. Це корисно, коли вам потрібно перехресно посилатися на різні розділи в інших розділах. Чим більший у вас документ, тим більше потрібна така функція.

Додайте посилання в документі

Щоб додати посилання в документі, спочатку переконайтеся, що ви використовуєте різні елементи форматування, які є у вашому розпорядженні. Ці елементи форматування ідентифікують різні частини документа як заголовки або частини тексту. У MS Word посилання, які ви додаєте, додаються до заголовків або закладок.

Відкрийте документ MS Word. Виберіть заголовок, перейдіть на вкладку «Головна» на стрічці та на панелі інструментів «Стилі» виберіть рівень заголовка.

Зробіть це для всіх заголовків, тобто розділів, які є у вашому документі. Далі виберіть текст, до якого потрібно додати посилання. Перейдіть на вкладку Вставка та виберіть Посилання.

У вікні «Вставити гіперпосилання» виберіть опцію «Розмістити в цьому документі» у стовпці ліворуч. Це заповнить список усіх заголовків у вашому документі. Виберіть заголовок, і текст, на який ви посилалися, перенесе вас прямо до цього розділу.

Якщо ви не хочете посилатися на розділ, а замість цього хочете посилатися на слово в документі, вам доведеться скористатися закладками. По-перше, перейдіть до слова, на яке ви хочете створити посилання. Виберіть його та на вкладці «Вставка» виберіть «Закладка». Введіть назву закладки та натисніть «Додати».

Далі перейдіть до місця, куди ви хочете додати посилання. Виберіть текст, до якого потрібно додати посилання. Перейдіть на вкладку Вставка та виберіть Посилання. У вікні Вставити гіперпосилання виберіть Розмістити в цьому документі. Коли список заголовків у документі буде заповнено, вони супроводжуються списком усіх закладок, які ви додали до документа. Виберіть закладку, на яку потрібно створити посилання.

Навігаційні посилання

Щоб відкрити посилання, потрібно, утримуючи клавішу Ctrl на клавіатурі, натиснути посилання. Це стосується веб-посилань і посилань у документі. Це запобігає випадковим клікам, які відкривають ваш браузер або переходять на іншу сторінку в документі.