Як додати події Календаря Google на Карти Google

Categories:

Google повільно впроваджує нову невелику функцію, яка синхронізує події з Календаря Google з Картами Google. Події відображаються всередині програми, але не на карті. Майбутні події відображаються на вкладці “Ваші місця” на Картах Google у вкладці “Майбутні”. Звичайно, не всі події автоматично синхронізуються з додатком Google Maps. Щоб подія з’явилася на Картах Google, до неї має бути додано місце розташування. Усі інші події, тобто ті, з якими не пов’язано місцезнаходження, як-от день народження, не відображатимуться в програмі Карти. Ось як додати місцеположення до події Календаря Google і змусити його відображатися на Картах Google.

  Як скасувати підписку на Netflix

Ви повинні ввійти в Календар Google і Карти Google за допомогою одного облікового запису. Відкрийте Календар Google і створіть нову подію або відредагуйте наявну.

Кожна подія може включати місце. Торкніться поля «Додати місце» та знайдіть місце, де буде проходити подія. Програма Календар дає змогу шукати місцезнаходження, не перемикаючись на програму Карти. Після додавання місцеположення натисніть «Зберегти».

Щоб переглянути подію на Картах Google, торкніться кнопки гамбургера у верхньому лівому куті та виберіть «Ваші місця» на бічній панелі. Екран «Ваші місця» розділений на п’ять вкладок, одна з яких називається «Майбутні». Саме всередині цієї вкладки відображатимуться всі події з належним чином доданим розташуванням.

  Як використовувати інструменти опитування Microsoft Teams

Здається, ця функція повільно розгортається для користувачів. Можливо, ви вже бачите вкладку “Майбутні” в додатку Карти Google, але для відображення самих подій знадобиться деякий час, якщо Google не ввімкнув цю функцію для вашого облікового запису. Поки що функція доступна лише для користувачів Android, хоча, ймовірно, вона буде доступна для платформи iOS.