Як додати пароль до комутатора Nintendo

Ключові висновки

  • Ви можете встановити пароль на Nintendo Switch, щоб запобігти несанкціонованому доступу до ігор або програмного забезпечення.
  • Використовуйте програму «Батьківський контроль», щоб додати пароль і встановити часові обмеження для консолі.
  • Пам’ятайте, що пароль тимчасово вимикає батьківський контроль, впливаючи на всі облікові записи на консолі.

Те, що ви спільно використовуєте консоль з кимось, не означає, що вони повинні бачити все у вашому обліковому записі. Ось як налаштувати пароль (або пін-код) на Nintendo Switch або Switch Lite.

Що таке пароль Nintendo Switch?

Для більшості користувачів коду доступу більш ніж достатньо для забезпечення конфіденційності. Подібно до мобільних телефонів, пароль на комутаторі Nintendo допоможе іншим людям не відкривати певні ігри чи програмне забезпечення на вашій консолі без вашої згоди.

На жаль, досі немає офіційного способу встановити пароль на комутаторі так само, як ви можете встановити його, наприклад, на мобільному телефоні. Додавання коду доступу до комутатора Nintendo не завадить людям підібрати його та мати можливість ним користуватися.

  Як тимчасово призупинити електронні листи в Gmail

Натомість це захід батьківського контролю, який блокує гравцям доступ до ігор за їхнім вибором і обмежує час на Switch. Хоча ви не можете додати пароль до свого Nintendo Switch у традиційному розумінні та повністю заблокувати його, параметри пароля, які пропонує Switch, все одно чудові для батьків, які хочуть захистити своїх дітей на пристрої.

Як увімкнути пароль на Nintendo Switch за допомогою батьківського контролю

Хоча це непроста функція, можна додати паролі до свого Nintendo Switch за допомогою програми «Батьківський контроль». Щоб цей метод працював, з’єднайте комутатор із програмою батьківського контролю Nintendo Switch.

Після того, як ви об’єднали комутатор і мобільну програму, відкрийте програму та натисніть «Обмеження часу відтворення». Далі виберіть потрібний період часу, після якого ваша консоль автоматично заблокується.

Обмеження часу, яке ви можете встановити на Nintendo Switch, є дуже гнучким, починаючи з 15 хвилин і збільшуючи з 15-хвилинними інтервалами до шести годин. Проведіть пальцем вгору або вниз по екрану, доки не досягнете бажаного часу відтворення. Потім виберіть бажаний рівень обмеження.

Ви можете вибрати між «Немає», «Підліток», «Дитина», «Маленька дитина» та «Звичайний». Користувацькі параметри дозволяють вибрати власні параметри, а не вибирати з попередньо зроблених параметрів для інших вікових діапазонів.

  15 найкращих контролерів Xbox One для підвищення рівня ваших ігор

Тепер, коли основне налаштування завершено, натисніть «Почати використовувати батьківський контроль» і відкрийте «Налаштування» в нижньому правому куті. Виберіть PIN-код, щоб встановити пароль. За замовчуванням Nintendo Switch призначить вам випадковий 4-значний PIN-код. Однак ви можете змінити цей пін-код на інший, який легше запам’ятати.

Крім того, батьківський контроль дозволяє додати до 8 цифр бажаного пароля. Щоб змінити пароль Switch, торкніться «Змінити PIN», введіть бажаний PIN-код і натисніть «Зберегти».

Після цього комутатор автоматично синхронізує ваш пароль, коли ваша консоль підключається до мережі. Якщо ви вже підключені до Інтернету, спливаюче вікно у верхньому лівому куті комутатора підтвердить ваш новий PIN-код.

Однак можуть траплятися помилки, і ви можете виявити, що забули свій пароль Nintendo Switch. На щастя, ви можете скинути пароль Nintendo Switch, дотримуючись інструкцій вище та перейшовши на сторінку PIN-коду в програмі батьківського контролю.

Як перевірити, чи працює ваш пароль комутатора

Щоб перевірити, чи працює ваш пароль, запустіть комутатор, доки він не досягне встановленого ліміту часу. Далі спробуйте відкрити свої ігри чи інше програмне забезпечення, яке ви обмежили. Якщо ви правильно встановили пароль батьківського контролю, з’явиться спливаюче вікно з повідомленням, що ви не можете грати в цю програму.

  Як створити блок-схему в Word

Щоб знову вільно користуватися комутатором, натисніть кнопку «Час минув» у верхній частині екрана.

Потім за допомогою ручки керування введіть пароль, як показано на екрані. Ви можете натиснути кнопку R, щоб легко перевірити, чи правильно ви вводите.

Після того, як ви успішно додасте пароль, з’явиться спливаюче вікно з повідомленням, що батьківський контроль тимчасово вимкнено.

Щоб перевірити, чи вдалося вам успішно вимкнути батьківський контроль, просто подивіться на верхню частину екрана та перевірте, чи замість кнопки «Час минув» відображається «Вимкнено». Тоді всі обмежені функції будуть доступні до наступного виходу комутатора з режиму сну.

Бережіть свій комутатор

Оскільки це не було запланованою функцією, важливо розуміти, що використання цього методу має деякі недоліки.

Наприклад, якщо ви використовуєте батьківський контроль за призначенням, розблокування комутатора фактично тимчасово вимикає батьківський контроль. Це може викликати занепокоєння, якщо у вас є діти, які використовують вашу консоль.

Крім того, батьківський контроль впливатиме на кожен обліковий запис на консолі. З цієї причини це може бути не найкращим варіантом для людей, які користуються своїм Switch іншими дорослими.

Однак якщо ви просто використовуєте цей метод, щоб додати додатковий рівень безпеки та спокою, поки ваша дитина грає на Nintendo Switch, ця функція буде ідеальною для вас.