Як додати папки програми на док-станцію в iOS [No Jailbreak]

| | 0 Comments| 7:36 AM
Categories:

iOS має док-станцію; це панель внизу, на якій можна розмістити будь-які чотири програми на ваш вибір. Коли ви перебираєте різні сторінки головного екрана, док-станція залишається нерухомою. Це робить його найкращим місцем для додавання найбільш часто використовуваних програм, оскільки вони завжди будуть доступні, незалежно від того, на якій сторінці головного екрана ви перебуваєте. Вас може здивувати, коли ви дізнаєтеся, що ви можете додавати папки програм на док-станцію в iOS. Починаючи з iOS 11, немає потреби робити джейлбрейк вашого пристрою, щоб додати папки програм на док-станцію в iOS.

Додайте папки програм на док-станцію

Крок 1. Звільніть місце на док-станції. Програми на док-станції не просто вискакують, якщо ви спробуєте додати п’яту програму, тому спочатку звільніть місце.

  Як приховати покупки на iOS та показати їх

Крок 2. Створіть папку програми на головному екрані. Якщо у вас уже є папка програми, ви можете пропустити цей крок, але якщо ні, вам доведеться спочатку створити папку програми на головному екрані.

Крок 3. Натисніть і утримуйте папку програми, і коли все почне хитатися, тобто головний екран перейде в режим редагування, перетягніть папку програми на док-станцію.

Ви можете зійти з розуму і додати чотири папки програм на док-станцію, якщо хочете. Це ваш пристрій, тому організуйте його так, як вам подобається. Спокійно, чи є одна чи кілька папок програми на док-станції корисною та продуктивною, чи просто безглуздою.

  CloudyTabs відкриває вкладки iCloud, синхронізовані з будь-якого пристрою Mac або iOS

У папці програми може бути багато програм, і якщо вам потрібно переглянути три або чотири сторінки папки, щоб знайти програму, немає сенсу додавати її на док-станцію. Папка з меншою кількістю програм може бути кращою ідеєю. Ми припускаємо, але папка з лише дев’ятьма програмами, ймовірно, найкраще підходить для док-станції.

Ми не впевнені, коли цю «функцію» було додано. Можливо, це була зміна, внесена в iOS 10, але, швидше за все, це доповнення, яке з’явилося в iOS 11. Ми припускаємо, але це може бути одним із покращень, які Apple зробила в обробці програм. У iOS 11 ви також можете переміщати кілька програм одночасно. Ці зміни досить невеликі і не оголошуються, коли Apple представляє наступну версію iOS, тому вони можуть залишатися невиявленими протягом значного часу або їх можуть прийняти за помилку, якої, ми сподіваємося, це не так.

  SmartClose заморожує фонові програми в iOS, щоб збільшити термін служби акумулятора