Як додати основні моменти в Instagram, щоб підписники не бачили вашу історію

| | 0 Comments| 2:04 PM
Categories:

Іноді ви хочете додати основні моменти, не надсилаючи своїм підписникам оновлення історії в Instagram.

Як правило, єдиний спосіб додавати зображення та відео в Instagram Highlights — опублікувати їх у своїй історії протягом 24 годин. На щастя, є два різні способи додавати зображення та відео в Instagram Highlights, щоб ваші підписники не бачили ваші публікації Story.

1. Заблокуйте свою історію від усіх своїх підписників в Instagram

Надійний спосіб додати ваші улюблені спогади в Instagram Highlights без спаму – заблокувати свою історію зі списку підписників. Хоча це не ідеально, особливо якщо у вас є величезна кількість підписників, це гарантовано спрацює.

Ось як це зробити:

 • Якщо у вас є загальнодоступний обліковий запис Instagram, почніть із зміни профілю Instagram на приватний. Для цього перейдіть у свій профіль, торкнувшись зображення профілю в нижньому правому куті екрана. Тепер торкніться трьох горизонтальних ліній у верхньому правому куті екрана та перейдіть до «Налаштування та конфіденційність», а потім «Конфіденційність облікового запису». Торкніться перемикача, щоб зробити свій обліковий запис приватним.
 • Тепер поверніться на сторінку «Налаштування та конфіденційність» і торкніться «Приховати історію та наживо», яку ви знайдете під заголовком «Хто може бачити ваш вміст».
 • Торкніться «Сховати історію» та наживо та вручну виберіть кожного підписника, щоб приховати свою історію в Instagram від підписників.
 • Після того, як ви приховали свою історію від своїх підписників, завантажте зображення та відео, які ви хочете додати до своїх основних моментів. Ми рекомендуємо опублікувати їх усі одночасно, щоб уникнути повторення цього стомлюючого процесу.
 • Тепер відкрийте свою історію в Instagram і торкніться значка «Виділити» в нижньому правому куті екрана. Ви можете або додати свої історії до наявного Highlight, торкнувшись одного з них, або створити новий Highlight, торкнувшись New. Якщо ви вирішите створити нове виділення, щоб продемонструвати свої спогади всьому світу, введіть назву виділення, виберіть обкладинку та торкніться «Додати». Нарешті торкніться Готово.
 •   11 інструментів зміни розміру зображень для Instagram, Facebook, Twitter тощо

  На жаль, ми ще не закінчили. Вам доведеться почекати 24 години, поки історії будуть додані до ваших найкращих. Після того, як Stories буде додано до вашого Instagram Highlights, ви можете знову зробити свій обліковий запис Instagram загальнодоступним і дозволити своїм підписникам знову бачити вашу історію.

  2. Опублікуйте свою історію та негайно видаліть її

  Незважаючи на те, що наведений вище метод ніколи не підведе вас, приховування вашої історії від підписників — справа трудомістка. Якщо ви хочете додати свої спогади до своїх найкращих моментів в Instagram, не розсилаючи свою історію спамом і не блокуючи всіх підписок, у нас є альтернативний метод, яким ви можете скористатися.

    Як виправити проблему, що запрошення співавтора в Instagram не відображається

  Ви можете опублікувати історію, а потім негайно її видалити, виконавши такі дії:

 • Опублікуйте зображення або відео у своїй історії Instagram. Потім видаліть свою історію Instagram, натиснувши кнопку «Ще» та вибравши «Видалити».
 • Повторіть цей процес для вмісту, який ви хочете завантажити в Instagram Highlights.
 • Тепер зачекайте 24 години.
 • Перейдіть у свій профіль Instagram, торкніться значка з трьома лініями та торкніться «Ваша діяльність».
 • Торкніться «Нещодавно видалені», а потім торкніться історії, яку ви хочете завантажити в Instagram Highlights.
 • Торкніться трьох крапок у нижньому правому куті екрана та торкніться «Відновити».
 • Тепер перейдіть у свій профіль Instagram і знову торкніться значка з трьома рядками. Перейдіть до «Архіву», виберіть історію, яку ви хочете завантажити до «Висвітлення», і просто торкніться значка «Виділяти» в нижньому правому куті екрана.
 •   Як побачити активність вашого підписника в Instagram

  Часи розсилання спаму вашим підписникам давно минули

  На жаль, Instagram ще не запустив офіційний метод, який би дозволяв вам публікувати вміст у розділі «Основні моменти» в Instagram, не розсилаючи ваш список підписників спамом.

  На щастя, за допомогою двох методів, згаданих вище, ви можете продовжувати ділитися своїми улюбленими моментами зі своїми підписниками. Єдина заковика в тому, що вам доведеться чекати 24 години, незалежно від методу, який ви вирішите використати.