Як додати озвучування під час малювання на пристрої Android

Categories:

Програми для малювання — це не те, що ми розглядаємо дуже часто, але з Clarisketch я не міг стриматися. Це не наступна велика річ у програмах для малювання, що стосується створення приголомшливого мистецтва на вашому пристрої Android (хоча це суб’єктивно від майстерності художника). Це програма для малювання, яка дозволяє записувати голос за кадром під час малювання. Якщо у вас є пристрій із досить великим екраном, ви можете створювати підручники з малювання на пристрої. Якщо ви не любите малювати, ви можете зробити знімок з рулону фотоапарата і намалювати його, при цьому записуючи голос за кадром. Розмір пензля, непрозорість і колір можна налаштувати, але здається, що вибір кольору на даний момент обмежений.

  3 способи знайти версію програми для встановленої програми на Android

Запустіть програму та виберіть, чи хочете ви намалювати новий ескіз, намалювати поверх зображення, імпортованого з вашого пристрою, або зробити нову фотографію та намалювати на ній. Торкніться кнопки пера поруч із, щоб вибрати вагу, непрозорість і колір пензля та почати малювати. Також є інструмент роликовий пензлик, який можна використовувати для малювання. Програма автоматично записує, як ви малюєте, але ви можете призупинити його, зберегти запис і відновити його пізніше. У нижній частині екрана є інструменти масштабування та стирання. Просто натисніть кнопку запису, коли закінчите.

Коли ви стираєте лінію за допомогою інструмента стирання, програма видаляє не лише ту частину, по якій ви перетягуєте пальцем. Він стирає весь нанесений вами штрих. Я б не сказав, що це погана функція, але також має бути звичайна гумка, яка стирає лише те, що нам підкажуть наші пальці.

  9 найкращих програм для керування файлами Android

Ескіз зберігається на вашому пристрої та може бути розміщений на веб-сайті Clarisketch. Ви можете відновити запис або, якщо ви записували в шумному приміщенні, ви можете налаштувати навколишній шум. Під час запису ви можете торкнутися мікрофона, щоб вимкнути його, і отримати лише відео того, як був створений ваш малюнок.

Якість відео досить хороша, але відео не можна отримати з програми Галерея, що означає, що вам потрібно буде використовувати програму File Explorer, якщо ви хочете використовувати відео за межами Clarisketch. Це неважко, тому що більшість людей матиме програму провідника файлів на своєму пристрої. Я хотів би мати більше кольорів для малювання та, можливо, можливість поділитися своїм відео на Facebook, Twitter тощо.

  Як додати ярлики файлів Google Drive на головний екран [Android]

Встановіть Clarisketch із магазину Google Play