Як додати наклейки до фотографій у Twitter для iOS та Android

| | 0 Comments| 3:49 PM
Categories:

Twitter щойно представив наклейки для своїх програм для iOS і Android. Наклейки можна додавати до фотографій, які ви публікуєте в Twitter. Ця функція імітує однойменну функцію Facebook, яка навіть має власний автономний додаток. Функція розгортається повільно, оскільки оновлений додаток стає доступним для різних регіонів і ще не доступний у веб-інтерфейсі, але, ймовірно, буде додано до нього, як і функція GIF. Ось як це працює.

Перш ніж розпочати твітувати фотографії з наклейками, переконайтеся, що ваш додаток Twitter оновлено. Відкрийте програму Twitter і створіть новий твіт. Ви не побачите кнопку наклейки, доки не виберете фотографію. Після вибору фотографії ви побачите маленьку кнопку-смайлик поруч із кнопкою редагування фотографії. Торкніться його, щоб додати наклейку. Якщо ви вирішите редагувати фотографію за допомогою вбудованого редактора фотографій Twitter, ви побачите ту саму кнопку-смайлик поруч із інструментом обрізання.

  Популярний додаток для керування проектами Basecamp тепер доступний на Android

Виберіть наклейку, зведіть пальці, щоб змінити її розмір та повернути, проведіть пальцем по екрану, щоб розташувати її, і натисніть «Зберегти», коли закінчите. Щоб видалити наклейку, торкніться її та перетягніть її до значка видалення, що з’явиться внизу екрана. Ви можете додати кілька наклейок до однієї фотографії. На вкладках вибору наклейок також є вкладка «часті», яка дозволяє швидко отримати доступ до нещодавно використаних наклейок.

Наклейки — це в основному ті самі символи, які ви отримуєте на клавіатурі Emoji, і вони поділені на ті самі категорії. Немає нічого нового з точки зору персонажів, і виконання навіть не так мило. Вони мають плоский дизайн і бліді в порівнянні з власним ринком наклейок Facebook. Якщо пізніше Twitter не вирішить створити кращі наклейки або не відкриє цю функцію для всіх, хто хоче створити свій власний набір наклейок, ця функція навряд чи буде настільки популярною.

  Як зменшити обсяг пам’яті WhatsApp на iPhone та Android