Як додати музику до презентації PowerPoint

Categories:

Існує багато способів покращити презентацію PowerPoint — додавати анімацію до об’єктів, налаштовувати стилі переходу слайдів та використовувати цікаві теми. Крім усього цього, ви також можете додати музику до своєї презентації.

Додавання музики до презентації

PowerPoint спрощує додавання музики до презентації. Додати музику до презентації може бути чудовою ідеєю, але є випадки, коли це може вважатися непрофесійним. Ми тут не для того, щоб говорити вам, коли це робити, а лише як це зробити, але переконайтеся, що це відповідає ситуації.

Перейдіть на вкладку «Вставка», а потім натисніть кнопку «Аудіо».

З’явиться меню, у якому ви зможете завантажити музику зі свого ПК або записати власну аудіодоріжку.

  Як додати функції доступності до Google Chrome

Якщо ви бажаєте записати власне аудіо, виберіть «Запис аудіо», і з’явиться вікно «Запис звуку». Дайте назву своєму аудіо, а потім натисніть значок «Запис», коли будете готові почати.

Після вибору значка «Запис» запуститься таймер, який покаже загальну тривалість записуваного звуку. Коли ви будете готові зупинити запис, натисніть значок «Стоп». Щоб прослухати свій запис, ви можете натиснути значок «Відтворити». Якщо ви задоволені тим, що записуєте, виберіть «ОК», щоб вставити його у свою презентацію.

Якщо замість цього ви віддаєте перевагу завантажувати музику зі свого ПК, поверніться до меню параметрів аудіо та виберіть «Аудіо на моєму ПК». Це відкриє каталог вашого ПК. Знайдіть аудіофайл, який ви хочете використати, а потім виберіть «Вставити» у нижньому правому куті вікна. PowerPoint підтримує декілька популярних форматів, як-от MP3, MP4, WAV та AAC.

  Як виправити зависання Microsoft Teams під час завантаження

Тепер у вашій презентації ви побачите значок динаміка. Тут ви можете відтворювати аудіо, керувати гучністю та переміщати звук назад або вперед на 0,25 секунди.

Крім того, на стрічці з’явиться вкладка «Відтворення». За замовчуванням «Стиль звуку» автоматично встановлюється на «Без стилю». Це означає, що аудіо відтворюватиметься лише на слайді, куди ви його вставите, значок з’явиться в презентації, а аудіо почнеться лише після того, як ви клацнете цю піктограму.

Але ви можете змінити все це. Тут можна використовувати параметри, щоб налаштувати гучність відтворення за замовчуванням, вибрати, чи починатиметься музика автоматично чи після клацання, чи відтворюватиметься на інших слайдах, чи буде відтворюватися зациклено, доки ви не зупините, тощо.

  Ваш Microsoft Office все ще отримує оновлення безпеки?

Ми збираємося змінити це, вибравши «Відтворювати у фоновому режимі» в розділі «Стилі звуку».

Вам також доступні кілька інших варіантів. Ви можете додавати (або видаляти) закладки для певних часів у вашому аудіокліпі, обрізати частини аудіо та надавати аудіо ефект затухання/згасання.

Використовуйте ці інструменти, щоб налаштувати ідеальний звук для своєї презентації.