Як додати метадані до треків Spotify

У треках Spotify часто не вистачає метаданих. Це дивно, враховуючи, що це преміальний сервіс, який не дозволяє користувачам завантажувати музику. На відміну від музики, яку ви завантажуєте з iTunes, до кожного файлу додається багато метаданих. Програма iTunes може втратити його, коли ви синхронізуєте музику зі своїм iPhone або коли ви переміщуєте свою бібліотеку, але це стосується програми, а не самої служби. Щоб усунути цю проблему, Spotify додав новий інструмент під назвою Line-in. Інструмент може додавати метадані до треків Spotify, а також дозволяє редагувати наявні метадані.

Метадані для треків Spotify

Відвідати Лінійний вхід та увійдіть у свій обліковий запис Spotify. Ви також можете використовувати логін Facebook, якщо хочете. Використовуйте рядок пошуку вгорі, щоб шукати трек. Виберіть один із результатів пошуку.

  Що таке напад «злих служниць» і чого він нас навчає?

Лінійний вхід не відтворює треки. По суті, це власний інструмент Spotify для перегляду метаданих, які супроводжують трек. Будь-яка категорія, під якою є параметр Додати, дозволяє додавати метадані. Наприклад, на знімку екрана нижче ви можете побачити опцію «Додати жанр» у розділі «Жанр».

Незрозуміло, чи будуть додані вами метадані негайно прийняті. Для Spotify має бути якийсь спосіб визначити, правильна інформація чи ні. Користувачі можуть не завжди правильно визначити доріжку, і якщо занадто багато людей помиляються, це може вплинути на алгоритм пошуку Spotify, який може створювати автоматичні списки відтворення на основі такої інформації.

Деякі категорії, як-от категорія Відвертість, просять надати додаткові відомості, які описують пісню. Це очевидно, тому що ідея відвертої пісні може відрізнятися для різних людей. Для когось це може бути звичайний набір лайливих слів, а для інших це можуть бути певні теми пісні.

  Що таке постпродакшн або постобробка у фотографії та відеозйомці?

Інші категорії набагато менш суб’єктивні, тобто жанр і мова, якою пісня. У мові важко помилитися, але можуть виникнути деякі розбіжності щодо жанру. Інструмент Line-in — це хороший спосіб переповнювати джерела метаданих. Spotify зрештою доведеться впровадити та оновити треки за допомогою нових метаданих. Немає часової шкали, коли це станеться насправді, і оскільки він покладається на те, що користувачі активно вводять дані, це може зайняти деякий час. Інструмент працює у веб-браузерах, що означає, що користувачі, які віддають перевагу настільному додатку, навряд чи будуть використовувати його для надання метаданих.

  Видалити історію перегляду, пов’язану з певним запитом [Chrome]