Як додати людей і компанії до контактів на Mac

| | 0 Comments| 12:28 PM
Categories:

Хоча програма Контакти в macOS добре служить вашою телефонною книгою, вона також корисна для відстеження детальної особистої інформації та зв’язків. Ось як додати когось нового до свого списку.

Як додати контакти в macOS

Відкрийте програму Контакти на своєму Mac із Dock, папки «Програми» або знайдіть її за допомогою Command+Space.

Ви побачите список усіх ваших контактів. Натисніть на будь-який з них і натисніть кнопку + внизу, щоб додати новий контакт.

Ви також можете додати контакти за допомогою гарячої клавіші Command+N для «нового».

  Horizonate — це інструмент керування завданнями, орієнтованим на дату, для невеликих команд

Ви побачите форму, яку ви можете заповнити, указавши всю вашу контактну інформацію. Перше – це ім’я, розділене на ім’я та прізвище, хоча прізвище необов’язкове.

Нижче у списку ви побачите, що картка контактів є досить ретельною, що дає вам варіанти дня народження, адреси та навіть багаторядкових особистих нотаток про них. Вам не потрібно заповнювати їх усі; Ви можете додати контакт лише за допомогою телефону або електронної пошти.

Під іменем угорі є варіант місця роботи контакту. Якщо контакт є комерційним, ви можете встановити прапорець «Компанія», щоб змінити ці два параметри.

Ви все одно можете додати особисте ім’я, але назва компанії відображатиметься в списку контактів.

  Як почистити будь-який смарт-годинник, носіння чи ремінець для фітнесу

Як додати групи контактів

У програмі Контакти є групи для організації. Ви можете додати групу контактів так само, як і контакти, але вибравши «Нова група» зі спадного меню.

Ви також можете використовувати гарячу клавішу Shift+Command+N, щоб додати групи. Групи відображатимуться на бічній панелі, і ви можете додати наявний контакт до групи, перетягнувши контакт на нього.

Ви можете перейменувати групи, виділивши їх і натиснувши Enter, а ви можете видалити їх, виділивши їх і натиснувши Delete.

Як синхронізувати контакти з iCloud

Контакти повинні автоматично синхронізуватися з iCloud, якщо ви ввійшли у свій обліковий запис iCloud і ввімкнули його в налаштуваннях. Щоб переконатися, що він увімкнено, відкрийте «Системні налаштування» на панелі Dock або в папці ваших програм і натисніть налаштування «iCloud». Якщо ви ввійшли, переконайтеся, що «Контакти» встановлено.

  Як створити резервну копію та відновити ваш острів «Animal Crossing: New Horizons».

Щоб усе синхронізувалося належним чином, вам потрібно ввійти на своєму iPhone та будь-якому іншому підключеному пристрої та переконатися, що ви також увімкнули iCloud на них. Нові контакти, які ви додаєте чи редагуєте на своєму телефоні чи Mac, синхронізуються між ними.