Як додати кілька посилань в Instagram Bio

| | 0 Comments| 9:03 AM
Categories:

Instagram — це дуже бажана платформа для просування бренду та спілкування з масами. Тому дуже важливо, щоб усі ваші онлайн-біографії були пов’язані з цією платформою. Ось хороша новина! Тепер ви можете безпосередньо додавати кілька посилань на біографію в Instagram, не потребуючи жодних зовнішніх джерел.

Часто користувачі мають акаунти в різних мережах, і вони намагаються звести кожного в одне місце. Linktree був популярним веб-порталом для створення дизайнерських сторінок для зв’язування всіх профілів.

Багато впливових людей використовують Linktree, щоб пов’язувати різні біографії та додавати посилання в Instagram. Деякі також переходять на альтернативи Linktree для їхніх унікальних послуг, таких як персоналізовані URL-адреси, настроювані сторінки тощо.

Але тепер вам насправді не потрібно використовувати жодну зовнішню програму, оскільки Instagram став самодостатнім. Ви можете легко додати посилання на всю свою присутність в Інтернеті та уникнути непотрібних зусиль у розвитку вашого бізнесу.

Тут ви можете ознайомитися з кількома швидкими кроками, щоб додати посилання на біографію в Instagram. Але давайте спочатку розберемося з перевагами та обмеженнями додавання біографій у профілі Instagram.

Близько половини смартфонів у світі користувачі залишаються активними в Instagram, і це робить його одним із найбільш підходящих місць для поширення голосу вашого бренду. Це вигідна стратегія підключення всіх інших бізнес-профілів з різних каналів на цій платформі.

Тим не менш, є ще багато помітних переваг додавання кількох біографій в Instagram.

Формуйте автентичність і довіру

Instagram — це платформа соціального зв’язку, і з величезною кількістю підписників і підписників стає важко знайти справжні профілі, які підтримують продукт або бренд. Таким чином, профілі з посиланнями на різні сайти здаються користувачам більш автентичними, і вони швидко звертаються за порадою чи рішенням.

Надати максимум інформації

Ваші публікації можуть вплинути на людей, які вивчають ваш профіль в Instagram, і вони хочуть дізнатися більше про ваш бізнес. Не багато людей прагнуть миттєво шукати деталі в Google або на інших платформах і часто відкладають дослідження на потім. Це буквально позначається на силі впливу через дописи.

  Як додати текст до Instagram Reels

Але з кількома посиланнями в одному місці в біографії Insta люди можуть легко отримати максимум інформації кількома клацаннями миші та поділитися ними чи прочитати їх у будь-який час у майбутньому.

Залучайте більше відвідувачів на інших платформах

Instagram — всесвітньо популярна платформа, до якої щороку приєднуються мільйони користувачів. Таким чином, якщо ви додаєте посилання на інші канали в розділ біографії, це, очевидно, збільшує шанси генерувати більше трафіку на інших платформах. Переглядаючи ваш профіль Insta, користувачі також можуть переходити за посиланнями на інші біографії.

Встановлення бренду

Кілька посилань на біографії в Instagram створюють обізнаність і автентичність організації. Таким чином, коли більше користувачів клацають ваш профіль, ви можете виділити логотип свого бренду, офіційне місце розташування, послуги тощо. Це допоможе у встановленні бренду.

Перенаправляйте підписників на різні кампанії

Ви можете запускати кампанії взаємодії з клієнтами в інших каналах соціальних мереж і ділитися деталями в публікаціях Instagram. Тепер ваші підписники знатимуть, коли та де зв’язатися з вашою кампанією.

Підвищення продажів

Ви можете використовувати платформу для зростання бізнесу, збільшуючи продажі своїх продуктів. Це можливо, якщо ви додасте посилання на свій інтернет-магазин. Просувати свій бізнес в Instagram досить зручно, і ви можете продовжувати додавати посилання на кілька сайтів електронних покупок. Ваші підписники можуть переглянути нові оновлення за посиланнями та купити їх.

Отримайте більше підписок

Хоча ви використовуєте платформу, щоб поінформувати користувачів про свою організацію, є багато тих, хто виявляє зацікавленість приєднатися як члени або передплатники, щоб отримувати регулярні оновлення. Просто попросіть їх заповнити онлайн-форму підписки, посилання на яку є в біографії Instagram.

В Instagram є багато впливових осіб, і вони мають тисячі підписників, які лайкають і коментують їхні публікації. Відомою бізнес-моделлю для таких впливових осіб є просування партнерських посилань на продукти чи послуги інших компаній. Отже, біопосилання Insta дуже підходять для додавання таких партнерських посилань, які підписники можуть легко знайти та досліджувати.

  Як змінити порядок фільтрів, які з'являються в Instagram

Відстежуйте дані про трафік

Статистика Instagram – це інформаційна та аналітична функція для бізнес-акаунтів. Він надає детальну інформацію про натискання користувачами певних розділів. Ви можете відстежувати обсяг трафіку за посиланнями в біографії на ваш веб-сайт та інші канали. Це також допоможе вам зрозуміти тенденцію вподобань людей щодо вашого вмісту.

Отже, чи можете ви додати необмежену кількість посилань до своєї біографії в Instagram?

Торік, у жовтні 2022 року, Instagram протестував функцію кількох посилань на біографію. Це був величезний успіх, і тепер більшість користувачів Insta користуються перевагами цієї можливості, оскільки вважають її більш здійсненною, ніж використання інструментів сторонніх розробників.

Відповідно до останніх подій, Instagram дозволяє користувачам додавати максимум 5 посилань у розділ біографії. Виправдано, чи це організація чи підприємець; вони можуть легко керувати наданим простором для підключення відповідних веб-посилань, які визначають і описують бізнес.

Instagram нарешті усвідомив необхідність надання кількох функцій біопосилань. Незалежно від того, чи є ви фізичною особою чи власником облікового запису компанії на цій платформі, ви можете зручно зв’язати до п’яти посилань на біографії з різних веб-порталів.

Раніше була можливість додати одне посилання на біо в Instagram. З цієї причини ми були змушені використовувати Linktree або інші подібні інструменти керування посиланнями. Але тепер ви можете виконати наведену нижче покрокову процедуру, щоб додати кілька посилань до своєї біографії в Instagram.

Instagram не скористався можливістю додавати посилання на біографію в профіль через доступ до налаштувань у веб-браузері🧑‍💻. Вам потрібно використовувати останню версію програми Insta на мобільному пристрої, щоб продовжити кроки.

  Як визначити, хто першим переглянув вашу історію в Instagram

Крок 1. Відкрийте програму Instagram на своєму мобільному телефоні🤳.

Крок 2. Натисніть піктограму зображення профілю в нижньому правому (Android) куті програми.

Крок 3. Натисніть кнопку «Редагувати профіль», розташовану під вашим іменем на екрані.

Крок 4. На наступній сторінці ви побачите колонку «біографія», де ви можете написати коротку заяву на 150 літер. А нижче є можливість додати посилання для біографії з інших сайтів.

Крок 5. Натисніть кнопку «Додати посилання», щоб перейти на наступну сторінку. Тут ви можете окремо додати посилання на свій профіль у Facebook.

Крок 6. Ви можете натиснути опцію «Додати зовнішнє посилання», щоб додати більше посилань до своєї біографії. На наступному екрані введіть URL-адресу в стовпець і дайте їй назву в наступному рядку. Збережіть його, натиснувши на символ «галочка» ✅ у верхньому правому куті.

Ви можете повторити процес на кроці 6, щоб додати п’ять таких зовнішніх посилань на біографію, і коли це буде зроблено, ви можете вийти з налаштувань на домашню сторінку.

Заключні слова

Instagram виявився успішною платформою, яка за короткий час набула високих обертів. Користувачам подобається те, як він спростив процес створення роликів і їх завантаження. Це було використано брендами, щоб залучити більше глядачів і підписників, щоб зрештою перетворити їх на клієнтів.

Функція кількох посилань на біографічні дані стане благом для таких впливових компаній, які тепер можуть демонструвати різноманітні подробиці про свій бізнес і продукти. Люди можуть більше довіряти їм, переглядаючи їхні профілі в Insta та інші посилання на біографію.

Далі ви також можете прочитати про те, як від’єднати Facebook та Instagram всього за 5 хвилин.