techukraine.net techukraine.net Як додати кошти до Apple ID

Як додати кошти до Apple ID

| | 0 Comments| 3:26 PM
Categories:

Ви можете додати різні способи оплати до свого Apple ID для здійснення покупок у магазині додатків. Підтримувані способи оплати – кредитні картки, paypal або подарункові картки. Подарункові картки додають кредит до вашого облікового запису, який ви потім використаєте пізніше, але якщо ви хочете додати кошти до свого Apple ID без використання подарункової картки, ви можете.

Додайте кошти в Apple ID – iPhone

На своєму iPhone відкрийте програму Налаштування та торкніться свого імені вгорі. На наступному екрані торкніться iTunes і App Store.

Торкніться свого Apple ID і у спливаючому вікні, що з’явиться, торкніться «Переглянути Apple ID». Вам потрібно буде ввійти за допомогою пароля, Touch ID або Face ID.

  Як швидко знайти конкретні системні налаштування на Mac

Після входу торкніться Додати кошти до Apple ID. Виберіть номінал, щоб додати кошти, і виберіть спосіб оплати.

Додайте кошти в Apple ID – iTunes

Ви також можете додати кошти до свого Apple ID з iTunes. Ви можете зробити це з будь-якої системи, на якій встановлено iTunes, і ви не обмежені використанням однієї системи, з якою ви синхронізуєте свій iPhone або iPad.

Відкрийте iTunes і перейдіть в обліковий запис. Увійдіть за допомогою Apple ID, до якого ви хочете додати кошти. Після входу в iTunes перейдіть до розділу Переглянути мій обліковий запис. На екрані підсумку облікового запису прокрутіть униз до розділу Обліковий запис Apple ID і натисніть опцію Додати кошти до Apple ID.

  Як налаштувати повідомлення про відсутність офісу в Gmail

Знову вам потрібно буде вибрати номінал для додавання коштів і вибрати спосіб оплати. Кошти мають перерахувати негайно. Якщо у вас виникнуть проблеми з переказом коштів, переконайтеся, що ви налаштували дійсний спосіб оплати. Якщо платіж не оброблено, спробуйте видалити платіжний інструмент і додати його знову.

Якщо ви проживаєте в країні, де онлайн-платежі не підтримуються в App Store, ви не зможете додати кошти до свого Apple ID. Ці магазини, звичайно, рідкісні, тому в більшості випадків у вас не виникне проблем. Ви також можете додати кошти до свого Apple ID з магазину додатків Mac.

Наразі користувачі, які проживають у США, отримають трохи додаткового кредиту, коли додадуть кошти до свого Apple ID. Якщо бути точним, вони отримають додатковий кредит на 10% за будь-які кошти, які вони перерахують до 200 доларів, що непогано. Ця пропозиція закінчується 20 грудня 2018 року, тому поспішайте. Якщо ви робите багато покупок в App Store, це досить вигідна пропозиція від Apple.

  31 чудовий додаток для iPad для дітей