techukraine.net techukraine.net Як додати звіт про трафік за допомогою Google Maps

Як додати звіт про трафік за допомогою Google Maps

| | 0 Comments| 8:06 AM
Categories:

Звіти про затори в Google Maps дозволяють швидко визначити, чи зайнятий маршрут, яким ви їдете, чи ні. Якщо ви є пасажиром у дорозі, ви можете оновити Карти Google, додавши власні звіти про трафік. Ось як.

Ці інструкції працюватимуть для всіх користувачів мобільних пристроїв із увімкненим додатком Google Maps Android і iPhone. Важливо, однак, робити це лише в тому випадку, якщо це безпечно, інакше ви можете піддати ризику інших учасників дорожнього руху. Ця функція підходить, наприклад, для пасажирів автомобіля.

Щоб почати, відкрийте програму «Карти Google» і знайдіть маршрути за допомогою рядка пошуку у верхній частині екрана. Коли ви перебуваєте в режимі навігації, торкніться інформації про маршрут у нижній частині інтерфейсу, що містить приблизний час прибуття, відстань та час прибуття.

  Як надсилати високоякісні фотографії онлайн

Це відкриє меню з додатковими параметрами, включаючи можливість перегляду письмових вказівок, а також супутникової карти.

Щоб додати новий звіт про трафік, торкніться опції «Додати звіт» у верхній частині меню.

У меню додаткових параметрів для маршрутної навігації на Картах Google торкніться

Існує кілька доступних ситуацій із затори, про які ви можете повідомити за допомогою функції «Додати звіт».

Наприклад, якщо ви застрягли в пробці, ви можете вибрати опцію «Затори». Крім того, якщо смуга на шосе закрита, ви можете вибрати опцію «Закрита смуга». Торкнувшись будь-якого з цих параметрів, це сповіщення буде додано до вашого поточного місцезнаходження.

Ці параметри будуть відрізнятися за назвою та доступністю залежно від вашого регіону.

  Як відновити зображення перегляду в пошуку зображень Google

Наприклад, користувачі в США бачитимуть «Speed ​​Trap» як опцію, щоб попередити інших користувачів про перевірку швидкості правоохоронними органами, тоді як користувачі з Великобританії побачать «Мобільна камера швидкості».

Якщо ви додали звіт випадково, у вас буде кілька секунд, щоб відмінити його, перш ніж звіт буде додано до Карт Google. Торкніться «Скасувати», якщо ви додали звіт помилково.

Торкніться

Через кілька секунд звіт буде додано до Google Maps для перегляду іншим користувачам. Коли інші користувачі проходять через ту саму зону, з’явиться сповіщення, щоб попередити їх про порушення, якщо користувач не вимкнув сповіщення про дорожній рух на Картах Google.

  CrowdInspect сканує запущені процеси через VirusTotal, WOT та багато іншого

ПОВ’ЯЗАНО: Як вимкнути сповіщення про трафік на Android

body #primary .entry-content ul#nextuplist {list-style-type: none;margin-left:0px;padding-left:0px;}
body #primary .entry-content ul#nextuplist li a {text-decoration:none;color:#1d55a9;}