Як додати захист Windows Defender до Chrome

| | 0 Comments| 11:40 AM
Categories:

Windows 10 має вбудований антивірус, який періодично сканує вашу систему на наявність шкідливих програм, сценаріїв, файлів і процесів. Коли ви не використовуєте свою систему, Windows Defender використовує час для її сканування. Він також активно сканує веб-сайти, які ви відвідуєте в Microsoft Edge, і файли, які ви завантажуєте через браузер. Тим не менш, ми б жартували, якби вдавали, що Microsoft Edge має величезну привабливість. Він працює краще, ніж Internet Explorer, але це не те саме, що Chrome. Можливо, тому Microsoft має розширення, яке може додати захист Windows Defender до Chrome.

Це просте розширення Chrome, яке ви можете встановити, щоб розширити захист Windows Defender на Chrome.

  Як видалити віруси з Windows 10 за допомогою сценарію PowerShell

Захист Windows Defender в Chrome

Встановіть Захист браузера Windows Defender розширення. Поруч із рядком URL буде додано значок, який вам не потрібен. Ви можете приховати це, якщо хочете. Значок відкриває меню, яке має перемикач увімкнення/вимкнення, щоб увімкнути або вимкнути його на льоту.

Windows Defender є досить надійним, тому ваш перегляд не сповільнюється після встановлення розширення. Сам Chrome має вбудований антивірус, який позначає потенційно небезпечні файли, які ви намагаєтеся завантажити, або небезпечні посилання, які ви намагаєтеся відвідати. Якщо ви виявите, що Chrome не настільки старанний, як мав би бути, ви можете додати захист Windows Defender до Chrome. Неможливо вимкнути власний вбудований захист Chrome, тому, якщо ви вирішите використовувати це розширення, у вас буде дві різні служби, які забезпечать вам безпеку в Інтернеті.

  Виправте поширені проблеми OneNote у Windows 10

У Microsoft немає надбудови Firefox для Windows Defender, що дивно. Firefox може мати не таку кількість користувачів, як Chrome, але він все одно має більше користувачів, ніж Edge. Microsoft стверджує що він пропонує кращий захист, ніж Chrome і Firefox, але він не запропонував такий же захист користувачам Firefox.

Само собою зрозуміло, що розширення матиме доступ до вашої історії перегляду. Це може викликати занепокоєння, якщо ви все ще підозрюєте Microsoft за її витівки зі збору даних кілька років тому, але дані не зберігаються. Розширенню потрібна ваша історія, щоб воно могло перевіряти посилання, які ви відвідуєте, зі списком небезпечних посилань, які у нього є в його базі даних. Якщо він виявить, що ви відвідуєте одне з потенційно шкідливих посилань, він зупинить вас. Це відбувається в режимі реального часу, тому, хоча розширення знає, які веб-сайти ви відвідуєте, воно не зберігатиме його вічно.

  Як перейменувати закріплені елементи панелі завдань у Windows 10