Як додати загальносистемний еквалайзер до Windows 10

| | 0 Comments| 10:20 PM
Categories:

Еквалайзер є досить стандартною функцією музичного плеєра. У iTunes є такий, як і у Groove. Музичним плеєрам потрібні еквалайзери, тому що вони відтворюють усі жанри музики, а аудіофіли хочуть, щоб їхня музика звучала якомога краще. Ви не знайдете еквалайзера на відеопрогравачах, якщо вони не діють як аудіоплеєри, наприклад, VLC плеєр. Якщо вам потрібен еквалайзер для ваших відео, ви можете додати загальносистемний еквалайзер до Windows 10 за допомогою безкоштовної програми під назвою Equalizer APO.

Еквалайзер APO може змінювати рівні виходу звуку для різних аудіопристроїв, підключених до вашої системи. Це включає аудіопристрої Bluetooth, а також ваші вбудовані динаміки.

Загальносистемний еквалайзер

Завантажте та встановіть Еквалайзер APO. Будьте уважні під час встановлення, оскільки програма попросить вас вибрати, з якими пристроями ви хочете використовувати еквалайзер. Однак вам не потрібно підключати всі пристрої, вони повинні бути принаймні з’єднані в пару. Якщо ви хочете використовувати Equalizer APO з парою дротових навушників, вам потрібно підключити їх до системи принаймні один раз.

  Як виправити Windows Defender деактивовано груповою політикою

Дротові навушники або відображатимуться як окремий пристрій, або розглядатимуться як внутрішні аудіопристрої. Це дійсно залежить від вашої системи та звукової карти. Щоб перевірити, як розпізнаються ваші дротові навушники, підключіть їх і перевірте, яке ім’я пристрою з’являється у спадному меню звуку в системному треї.

Вам потрібно буде перезавантажити систему, щоб завершити встановлення. Після перезавантаження відкрийте програму. Він відображається як редактор конфігурації у списку програм меню «Пуск».

Ви можете почати грати з рівнями частоти, і зміна буде відображена в будь-якому аудіо, яке ви відтворюєте. Ви можете створювати різні звукові профілі для різних аудіопристроїв. Ви можете видалити попередні налаштування та створити нові профілі.

  Як вимкнути та видалити налаштування синхронізації облікового запису Windows 10

Якщо аудіо вихід із пари колонок або навушників дивний, ви можете скористатися цією програмою, щоб виправити це. Вам не обов’язково створювати новий спеціальний профіль, оскільки це трохи складно, а програма не є найінтуїтивнішою у використанні, якщо ви ще не вмієте розбиратися в подібних речах.

Вам слід просто змінити поточні пресети та застосувати їх до пристрою та зберегти зміни.

Еквалайзер APO працює не тільки з пристроями виведення аудіо, а й з пристроями введення, тобто мікрофонами. Знову ж таки, налаштувати його трохи складно, тому дотримуйтеся попередніх налаштувань, якщо ваші потреби є основними. Ви можете використовувати програму, щоб збільшити основну гучність своїх аудіопристроїв, але будьте обережні, щоб не пошкодити їх, встановивши занадто гучну гучність.

  Як перевірити версію Bluetooth у Windows 10