Як додати електронну пошту третьої сторони або IMAP до Gmail на iOS

| | 0 Comments| 5:39 AM
Categories:

Додаток Gmail на iOS підтримував лише облікові записи Gmail. Це суперечить принципу, оскільки клієнти електронної пошти підтримують усі типи облікових записів. Не має значення, чи є програма електронної пошти специфічною для служби, зазвичай вона також підтримує інші служби електронної пошти. Ще 3 дні тому Gmail не робив цього. Нещодавнє оновлення програми тепер дозволяє додавати електронну пошту третьої сторони або IMAP до Gmail на iOS. У журналі змін для оновлення це не згадується, але тепер ви можете додати Hotmail, Outlook, Yahoo тощо та обліковий запис IMAP у програмі Gmail.

Оновіть програму Gmail для iOS до версії 5.0.171104.

Додайте електронну пошту третьої сторони або IMAP

Відкрийте програму Gmail і торкніться значка гамбургера у верхньому лівому куті. Торкніться маленької стрілки спадного меню біля поточного облікового запису. На екрані «Облікові записи» натисніть «Додати обліковий запис».

  Moju дозволяє створювати та ділитися анімованими фотографіями, схожими на GIF [iOS]

На екрані Додати обліковий запис торкніться облікового запису електронної пошти, який потрібно додати. Gmail підтримує облікові записи iCloud, Hotmail, Outlook, Yahoo та IMAP. Для деяких облікових записів, наприклад Yahoo, Gmail попросить вас увімкнути Gmailify. Це фільтр спаму, який працює поверх інших служб електронної пошти, щоб відфільтрувати спам. Фільтр спаму в Gmail, звичайно, чудовий, тому це дійсно додатковий бонус і вагома причина віддати перевагу програмі Gmail перед стандартною програмою Mail. Фільтр є обов’язковим, тому, якщо ви не зацікавлені у його використанні, вам не потрібно.

Облікові записи IMAP

Облікові записи IMAP можуть потребувати додаткових налаштувань конфігурації, які стосуються служби електронної пошти, яку ви використовуєте. Якщо ви налаштовуєте обліковий запис IMAP, краще запитати у свого постачальника послуг основні налаштування, які, ймовірно, знадобляться клієнту електронної пошти під час його налаштування. Також можливо, що постачальник послуг електронної пошти може заблокувати сторонні клієнти електронної пошти, такі як Gmail, тому переконайтеся, що ваш обліковий запис дійсно можна налаштувати.

  Як переглянути використання акумулятора за годину на iOS 12

Ця функція, як би вона не була базовою, була відсутня в Gmail для iOS протягом тривалого часу. Це з’явилося ще в жовтні в бета-версії програми, і воно було безшумним. Google не згадав про це у своєму журналі змін, і користувачі випадково дізнаються про це. Можливо, компанія не хоче заохочувати користувачів використовувати інші служби електронної пошти або, можливо, вона не хоче підкреслювати цей конкретний недолік, який її додаток мав так довго. Ще кілька днів тому програма Gmail була хороша, лише якщо у вас був обліковий запис Gmail. Тепер ви можете налаштувати як робочу, так і особисту електронну пошту.

  Перевірте, які програми найбільше споживають акумулятор в iOS 9 [iPhone Tip]