Як додати голосовий PIN-код до Amazon Echo

| | 0 Comments| 6:59 PM
Categories:

Якщо у вас є динамік Amazon Echo з увімкненим рядом функцій або навичок, важливо переконатися, що ніхто неавторизований користувач не використовує Alexa для доступу до приватної інформації або здійснення покупок без вашого дозволу.

Тут може стати в нагоді PIN-код. Ви можете захистити певні конфіденційні елементи за допомогою PIN-коду з голосовим керуванням, щоб захистити вас та інших користувачів. Отже, як це працює і як це можна ввімкнути?

Вам потрібно налаштувати PIN-код для My Amazon Echo?

Більшість із нас налаштували захист за допомогою PIN-коду на своїх телефонах або ноутбуках, але використання PIN-коду на розумній колонці набагато рідше. Чи справді є якась причина встановлювати PIN-код на вашому Echo?

  Як перекладати слова безпосередньо в Safari

Важливо спочатку зауважити, що PIN-код не блокує всі функції. Хтось без PIN-коду може використовувати Alexa для простих функцій, таких як постановка простого запитання, пропуск композиції або ввімкнення та вимкнення динаміка. Швидше, цей PIN-код захищає навички.

Навички Alexa – це маленькі додаткові функції, які можна використовувати, щоб робити більше з вашим динаміком. Завдяки цим навичкам ви можете перевіряти погоду, слухати аудіокниги, грати в ігри, вивчати дрібниці про поп-культуру та навіть вивчати щоденні модні слова. Існує нескінченний список чудових навичок Alexa, які ви можете додати до свого пристрою, але деякі з цих навичок вимагають більш конфіденційного доступу та інформації.

Наприклад, існують різні навички Alexa, які дозволяють вам керувати своїми розумними домашніми пристроями, такими як розумні лампочки та розумний термостат. Деякі навички дозволяють вам запустити свій електромобіль до того, як ви ввійдете в нього, і навички, які дозволяють перевіряти баланс банківського рахунку та здійснювати платежі. Очевидно, зловмисник може багато чого уникнути за допомогою простих голосових команд.

  Usenet чи торренти, що краще для завантаження?

Щоб захиститися від такої загрози, доцільно налаштувати голосовий PIN-код Alexa. Коли ви промовляєте цей PIN-код вголос на свій динамік Alexa, ви отримуєте доступ до захищених навичок.

Отже, як ви можете це зробити?

Як налаштувати PIN-код Alexa Voice

Щоб налаштувати голосовий PIN-код Alexa, спочатку потрібно перейти до програми Alexa для iOS або Android. Потім перейдіть на вкладку Більше в нижньому правому куті екрана.

Тут виберіть Налаштування > Ваш профіль і сім’я > PIN-код. Після вибору цієї опції вам потрібно буде підтвердити свій номер мобільного телефону з міркувань безпеки. Amazon надішле вам код підтвердження в текстовому вигляді, який ви потім введете в програмі. Тепер ви можете налаштувати свій чотиризначний PIN-код.

  Визначте вразливості міжсайтових сценаріїв за допомогою цих інструментів сканування XSS

Також подбайте про інші способи збереження конфіденційності під час використання Alexa.

PIN-код Alexa Voice забезпечує вашу безпеку

Установивши простий голосовий PIN-код Alexa, ви зможете захистити свою особисту інформацію та захистити облікові записи, підключені до вашого пристрою Alexa. Для налаштування знадобиться лише хвилина або дві, і це може захистити вас від допитливих або зловмисників.