Як додати власні субтитри на Netflix

| | 0 Comments| 12:29 PM
Categories:

Netflix доступний у багатьох країнах. На відміну від Hulu, який обмежений США, ви можете дивитися Netflix у більш ніж 100 країнах. Netflix обмежує вміст, доступний у різних країнах, але користувачі зазвичай можуть знайти VPN для Netflix, яка надасть їм доступ до територіально заблокованого вмісту. Єдина річ, яку ви не можете подолати за допомогою VPN, — це мовний бар’єр. Netflix має субтитри, але підтримка мов обмежена, і ви не можете використовувати власні субтитри в Netflix за замовчуванням. Якщо ви дивитеся Netflix в Chrome або Firefox, ви можете використовувати Super Netflix і додавати власні субтитри до будь-чого в Netflix.

Спеціальні субтитри на Netflix

Крок 1: Встановіть Sнадбудова Netflix для Firefox, або Розширення Super Netflix для Chrome.

  Як використовувати Google Assistant зі своїм Roku

Крок 2. Виберіть назву для перегляду на Netflix. Переконайтеся, що те, що ви хочете дивитися, доступне на Netflix. Якщо ви дивитеся телешоу, зверніть увагу на сезон і номер серії.

Крок 3. Завантажте субтитри до епізоду або фільму, який ви хочете переглянути. Ваші субтитри будуть завантажені як ZIP-файл, який вам потрібно розпакувати. Всередині ви знайдете файл SRT, який є файлом субтитрів.

Крок 4: Netflix не може прочитати файл SRT, а Super Netflix не може змусити його. Тому ви повинні конвертувати файл SRT у DFXP. Щоб конвертувати файл, перейдіть до Субфіки. Завантажте файл, конвертуйте його та завантажте файл DFXP.

  Що означає CTFU і коли його використовувати?

Крок 5. Відкрийте Netflix і відтворіть телешоу або фільм, який ви хочете подивитися. Негайно призупиніть його, щоб ви могли додати файл субтитрів.

Крок 6. Торкніться комбінації клавіш Ctrl+Alt+Shift+T. Відкриється вікно вибору файлу. Виберіть файл DFXP, який ви щойно завантажили.

Крок 7. Натисніть значок підпису на панелі пошуку на Netflix. Це та, яка знаходиться поруч із кнопкою повноекранного режиму. Там буде перераховано файл субтитрів, який ви завантажили. Виберіть його та натисніть «Відтворити», щоб почати дивитися Netflix зі своїми субтитрами.

Обмеження

Вам потрібно буде конвертувати файли субтитрів у формат DFXP для кожного заголовка, який ви переглядаєте. Самі субтитри є у вільному доступі, тому це не так вже й велика справа, але це забирає багато часу. Це працюватиме лише на вашому робочому столі. Якщо ви дивитеся Netflix на телевізорі, смартфоні або користуєтеся офіційною програмою Netflix для Windows, вам доведеться помиритися з доступними субтитрами.

  Використовуйте передню та задню камеру для запису відео-в-відео на вашому iPhone

Якщо у вас є Chromecast, ви можете використовувати Super Netflix, щоб додати власні субтитри, а потім перенести вкладку, на якій ви переглядаєте його, на свій Chromecast.