Як додати/видалити сторонні клавіатури в iOS 8

Я повинен використовувати те саме вступне речення для цих дописів, оскільки всі вони є лише деякими варіантами «iOS 8 вийшла, у неї є нові функції». Отже, iOS 8 вийшла, у ній з’явилися нові функції, такі як віджети та сторонні клавіатури. Не те, щоб з рідною клавіатурою щось не так, але іноді потрібно поекспериментувати з тим, що ще є, можливо, вам сподобається стороння клавіатура над вашою заповітною клавіатурою iOS 8. Лише один спосіб дізнатися, встановити його (наприклад, SwiftKey) і переконатися в цьому самі. Дозвольте нам розповісти вам, як встановити сторонні клавіатури на iOS 8.

  Як перейти на iOS з пристрою Android за допомогою програми Apple

Деякі платні, деякі безкоштовні, деякі неймовірні, а деякі в кращому випадку приголомшливі, їх ціни не прямо пропорційні їх продуктивності, Swype і SwiftKey є моїми особистими улюбленими, але, можливо, з часом ви зможете вибрати свій.

Процес встановлення простий, зайдіть в App Store і знайдіть «клавіатура», потім виберіть ту, яка вам подобається, і встановіть її так само, як і будь-яку іншу програму. Аналогічно, щоб видалити клавіатуру, просто видаліть програму, як і будь-яку іншу програму. Наступне – увімкнути клавіатуру, і це так само легко, як і встановити її. Перейдіть до програми Налаштування.

У розділі «Загальні» > «Клавіатура» > «Клавіатури» ви побачите окремий розділ із переліком будь-яких клавіатур сторонніх розробників, які ви могли завантажити. Натисніть на нього, і він стане активним. Подивитися? Просто.

  Відкрийте для себе нову музику в стилі Tinder і проведіть пальцем праворуч на треках, які вам подобаються [iOS]

Майте на увазі, що кожна користувальницька клавіатура матиме власні налаштування, які вам доведеться налаштувати, відкривши саму програму. Після активації запустіть будь-яку програму, для якої потрібна клавіатура, і натискайте глобус поруч із пробілом, доки не перейде на нову клавіатуру. Ваша нова клавіатура встановлена, і ви готові нею користуватися.

Якщо ви хочете повернутися до оригінальної клавіатури, торкніться глобуса ще раз, і ви зможете повернутися до попередньої клавіатури. Якщо у вас інстальовано більше однієї клавіатури, можливо, вам доведеться циклічно переглянути всі клавіатури, перш ніж вибрати потрібну. Деякі клавіатури вимагають додаткових дозволів, вони повідомлять вас, якщо це так, просто дотримуйтесь інструкцій програми, як надати їй дозволи.

  Як синхронізувати повідомлення з iCloud на iOS та MacOS

Це буквально все. Насолоджуйтесь своєю новою клавіатурою, розкажіть нам, як вона вийшла, вигукнувши в коментарях нижче.