Як додати веб-сайт до швидкого набору в Firefox

Categories:

На сторінці нової вкладки в Chrome і Firefox є веб-сайти, які ви часто відвідуєте. Ця особливість, тобто швидкий набір, заповнюється з часом. Він визначає, які веб-сайти ви відвідуєте, і оновлює, щоб відобразити їх. Існує одна ключова відмінність між тим, як функція швидкого набору у Firefox працює від того, як вона працює в Chrome. Швидкий набір у Chrome насправді не запитує або не дозволяє користувачеві вносити будь-які дані. Веб-сайти, які ви бачите на сторінці нової вкладки, оновлюватимуться відповідно до вашої історії перегляду. Якщо вам потрібно часто відвідувати певний веб-сайт протягом короткого періоду, він займе місце на сторінці нової вкладки в Chrome. Firefox працює аналогічно, але він дозволяє додати веб-сайт до швидкого набору. Якщо вам не подобаються веб-сайти, вибрані Firefox, ви можете замінити їх на той, який ви віддаєте перевагу.

  Мережа перед Інтернетом: огляд на Gopher

Щоб додати веб-сайт до швидкого набору у Firefox, вам потрібно спочатку створити його закладку. Щоб полегшити додавання до швидкого набору, краще не додавати його до папки. Ви можете видалити закладку пізніше, додавши веб-сайт до швидкого набору.

Додавши веб-сайт у закладки, відкрийте сторінку нової вкладки. Перетягніть закладку на один із заповнювачів для веб-сайту швидкого набору. Веб-сайт буде додано до швидкого набору. Звичайно, він замінить попередній веб-сайт, тому уважно вибирайте, куди ви перенесете веб-сайт із закладками. Ви можете перетягнути закладку з папки у своїх закладках. Це не те, що ця функція не працюватиме таким чином, але це трохи важче зробити. Швидкий набір оновиться негайно, але мініатюра може відображатися неправильно. Насправді, вам, можливо, доведеться кілька разів скористатися швидкісним набором для доступу до веб-сайту, перш ніж він з’явиться. Неможливо змусити Firefox оновити мініатюру, яку він зберігає для веб-сайту на своєму швидкому набору.

  Що таке браузер Brave і як він порівнюється з Chrome?

Той самий трюк не працює в Chrome. Якщо перетягнути закладку на сторінку нової вкладки в Chrome, вона просто відкриє посилання. Якщо ви хочете більше контролювати швидкий набір у Chrome, ви можете спробувати використовувати розширення, як-от Speed ​​Dial 2 .

Ця гнучкість у Firefox дозволяє ніколи не втрачати веб-сайт. У Chrome, якщо ви випадково видалите веб-сайт із швидкого набору на сторінці нової вкладки, не дуже зрозуміло, як ви можете його відновити. За останні кілька років функція швидкого набору в Firefox пережила чимало ітерацій. У якийсь момент він підтримував до дев’яти веб-сайтів. Коли його зменшили до шести, користувачі, зрозуміло, були засмучені. Те ж саме сталося з Chrome.

  Як вимкнути автовідтворення трейлерів Netflix