Як додати адресу електронної пошти до безпечного списку в Gmail, Yahoo, Outlook та інших клієнтах

Categories:

Давайте швидко перевіримо адреси електронної пошти популярних поштових клієнтів, зокрема Gmail, Yahoo, Outlook тощо.

Електронні листи є важливою частиною ділової комунікації та стратегії залучення клієнтів. Відчуваючи його важливість, підприємства витрачають значну частину свого маркетингового бюджету на маркетинг електронною поштою та розсилку інформаційних бюлетенів.

Проте листи, які ви надсилаєте, часто не досягають цільової аудиторії через вбудовані алгоритми виявлення спаму. Тому вам може знадобитися навчити своїх підписників щодо безпечного списку, щоб підтримувати здорову лінію спілкування.

І як аудиторія, ми не хочемо пропускати важливі електронні листи від компаній, з якими співпрацюємо.

У таких випадках на допомогу приходять безпечні списки.

Безпечний список

Додавання адреси електронної пошти до безпечного списку допомагає їй потрапити в призначену папку «Вхідні» та уникнути компанії небажаних матеріалів у папці «Спам».

Це створює виняток, і фільтри електронної пошти згодом не заважають відправнику зі списку безпечних.

Подальші розділи описують процес безпечного списку для основних служб електронної пошти. Для цієї ілюстрації ми візьмемо ‘[email protected]’ як приклад для safelist, який надсилає наш престижний інформаційний бюлетень techukraine.net.

Gmail

Це надзвичайно легко з Gmail; це можна зробити без входу в налаштування. Просто переконайтеся, що Gmail відкрито у веб-браузері комп’ютера.

Тепер відкрийте інформаційну панель і клацніть піктограму фільтрів у пустому полі Пошук пошти.

Далі введіть адресу електронної пошти, яку потрібно додати до безпечного списку, а потім натисніть «Створити фільтр». Після цього встановіть прапорець «Ніколи не надсилати до спаму» та натисніть «Створити фільтр».

  Які функції ігрового монітора насправді мають значення?

Це допоможе наступним електронним листам із цієї конкретної адреси потрапляти у вхідні. Ви можете підтвердити це в області налаштувань під фільтрами та заблокованими адресами.

Outlook

У програмі Outlook ви можете ввести адресу електронної пошти або ім’я домену для внесення кількох адрес, що належать одному джерелу.

Відкрийте інформаційну панель Outlook на робочому столі, клацніть значок шестірні та відкрийте Переглянути всі налаштування Outlook.

Тепер перейдіть у «Пошту» з бічної панелі та натисніть «Небажана пошта». Далі ви можете натиснути кнопку +Додати, щоб ввести «безпечну» адресу електронної пошти або доменне ім’я та натиснути Enter.

Унизу з’явиться опція «Зберегти» або «Відхилити», де ви зможете вибрати відповідну для завершення операції.

Yahoo

Yahoo має подібний процес до Gmail. Можна увійти в область налаштувань (піктограма шестірні), щоб натиснути «Додаткові налаштування».

Далі виберіть «Фільтри» на бічній панелі та натисніть «+Додати нові фільтри» під «Вашими фільтрами».

Почніть із назви фільтра та розгорніть З у межах Установити правила, щоб вибрати Містити.

Тут ви можете ввести адресу електронної пошти або доменне ім’я, вибрати папку та натиснути «Зберегти», щоб увімкнути правило.

Протонна пошта

Один із найкращих постачальників послуг приватної електронної пошти, Proton Mail, має потужні фільтри для безпечного внесення ваших улюблених відправників.

Спочатку натисніть значок шестірні у верхньому правому куті та виберіть Перейти до налаштувань.

Тепер знайдіть фільтри на бічній панелі та клацніть «Додати фільтр» у розділі «Власні фільтри». Ви також можете використовувати фільтри Sieve, написавши спеціальний сценарій на Sieve, простій мові програмування для фільтрації електронної пошти.

  Як зупинити вимкнення екрана iPhone

Однак ми зупинимося на більш простому методі.

Додати фільтр відкриє діалогове вікно, яке містить чотириетапний процес додавання електронної пошти або домену в безпечний список.

Починається з назви фільтра та налаштування умов.

Тут ви можете вибрати параметри «Відправник» і «містить» у відповідних спадних меню, щоб ввести адресу електронної пошти до безпечного списку та натиснути «Далі».

Це переміститься на вкладку «Дії», де ви можете позначити мітку, вибрати цільову папку та зробити ще кілька налаштувань перед збереженням/попереднім переглядом фільтра.

Його особливість полягає в тому, що ви також можете застосувати фільтри до наявних електронних листів.

Загалом Proton є одним із найкращих постачальників послуг електронної пошти з функціями, орієнтованими на конфіденційність, і потужними фільтрами, які можна легко налаштувати.

Zoho Mail

Zoho налічує понад 80 мільйонів користувачів у всьому світі та пропонує чудовий набір програм, що забезпечує конфіденційність, який часто конкурує з такими гігантами, як Google.

Електронна пошта має дуже продуктивний інтерфейс, у якому ви можете додати адреси електронної пошти або домени в безпечний список.

Додавання до безпечного списку починається з натискання значка шестірні, який знаходиться на панелі приладів у верхньому правому куті. Відкриється ще одне вікно з панеллю зліва, де розміщено фільтри.

Далі він запитує назву фільтра, умови та ключові слова, щоб позначити, де можна ввести конкретну адресу електронної пошти або доменне ім’я.

Нарешті, ви можете вибрати Дії та натиснути «Зберегти» внизу, щоб фільтри вступили в силу.

Пошта GMX

GMX — це трохи менш популярний постачальник послуг електронної пошти, який постачається з дещо ретро-виглядом, хоча має повністю функціональний інтерфейс.

  Що таке WHOOP Band?

Ви можете ініціювати безпечний список, знайшовши «Більше» на інформаційній панелі GMX і натиснувши «Налаштування електронної пошти» у спливаючому вікні під ним.

Далі знайдіть Правила фільтрації на бічній панелі та виберіть Створити персональні правила фільтрації.

Тут ви встановлюєте умови для відправника. Це дозволяє вводити все, що, на вашу думку, має бути безпечним.

Можна ввести адресу електронної пошти або доменне ім’я, щоб дозволити всі електронні листи з певного веб-сайту.

Насамкінець виберіть дію та папку для позначених електронних листів у розділі «Виконати наступні завдання» та натисніть «Створити правило фільтра» внизу праворуч.

Заключні слова

Як одержувач, ви зобов’язані налаштувати ці параметри у свого постачальника послуг електронної пошти. Це одноразові конфігурації, які вам слід виконати, щоб не пропустити важливі повідомлення.

PS: Кожна реєстрація в Інтернеті вимагає нашої електронної пошти, і ми отримуємо чимало рекламних пропозицій на все життя. Однак ви можете змінити це за допомогою цих одноразових адрес електронної пошти та допомогти своїй папці “Вхідні” очистити небажане сміття.