techukraine.net TikTok Як додати або змінити мініатюру TikTok

Як додати або змінити мініатюру TikTok

Categories:

Як творець відео TikTok, ви ніколи не повинні забувати про важливість ефективних мініатюр відео. Він працює як тизер і підкреслює загальне уявлення про відео, яке справляє враження на глядачів.

Хоча кажуть, що не судіть книгу за її обкладинкою, у сфері TikTok реальність інша. Тут глядачі роблять швидкі висновки на основі візуального представлення мініатюри відео. Ескіз, який привертає увагу, безсумнівно, може справити враження та викликати у глядача цікавість натиснути на нього.

Приваблива мініатюра — не єдиний елемент успіху в TikTok. Важлива якість, креативність і автентичність.

Однак значуща мініатюра є першою точкою контакту, яка створює враження та підвищує зацікавленість. У цій статті ми згадаємо про переваги ескізів у TikTok і проведемо вас через процес додавання та зміни ескізів.

Важливість ескізів у TikTok

Переконайтеся, що відео виконує те, що обіцяє глядачам, щоб підтримувати зацікавленість і задоволення. Потім виділіть час і докладіть зусиль, щоб вибрати мініатюру свого відео TikTok.

Це те, що необхідно для створення ефективного відео TikTok:

Візуальна привабливість

Мініатюра працює як основний крок візуального контакту перед натисканням і прокручуванням відео TikTok. Лише тоді, коли ваша мініатюра перевершить очікування глядачів, вони клацатимуть ваше відео. Таким чином вміст виділяється серед натовпу та залучає більше глядачів до вашого вмісту.

Заохочення допитливості

Захоплююча мініатюра викликає цікавість у глядачів і спонукає їх клацати та переглядати ваші відео TikTok. Таким чином, вам потрібно створити мініатюру, яка має добре розроблений дизайн і точно відображає те, що очікують глядачі. Оскільки це допоможе вам зацікавити глядачів і збільшити очікувану кількість переглядів.

Загальна відзнака

TikTok — це висококонкурентна платформа, повна творців відеоконтенту, які намагаються справити враження на аудиторію. Отже, захоплююча мініатюра може виділити ваше відео серед конкурентів. Ви можете зробити свій ескіз більш ефектним, застосувавши яскраві кольори, чіткий текст або характерну графіку. Як результат, це збільшить імовірність того, що глядачі помітять ваш вміст і зацікавляться ним.

Вірусність через обмін

Цікаві мініатюри зроблять ваші відео TikTok вірусними, оскільки ними стане легше ділитися. Користувачі більш схильні ділитися захоплюючим мініатюрою з іншими користувачами TikTok і на різних сайтах соціальних мереж. Крім того, завдяки такому органічному обміну збільшуються охоплення та охоплення вашого відео.

  Як зв’язатися зі службою підтримки TikTok

Впізнаваність бренду

Послідовне створення привабливих ескізів може допомогти вам підвищити цінність вашого бренду та завоювати довіру. Таким чином, ви можете створити візуальний профіль, який користувачі можуть нагадувати та пов’язувати з вашим вмістом. У своїх ескізах слід використовувати візуальні компоненти, такі як кольори, шрифти, емодзі та логотипи. З часом це може призвести до зростання лояльності та визнання вашої аудиторії.

Виявленість вмісту

Мініатюра також відіграє важливу роль в алгоритмах пошуку та виявлення, реалізованих TikTok. Якісні мініатюри підвищують вірогідність того, що ваші відео з’являтимуться в результатах пошуку чи рекомендаціях, коли відвідувачі шукатимуть певну тему або гортатимуть певний матеріал.

Крім того, ви можете збільшити видимість свого відео, оптимізувавши мініатюру для цільових ключових слів і дизайну. Тепер ми розглянемо процес додавання мініатюр до відео TikTok:

Додавання мініатюри TikTok

Додавання мініатюри до TikTok не є обов’язковим кроком для створення та завантаження відео в TikTok. Тому творці пропускають цей крок, не знаючи важливості мініатюри. Але як творець, ви завжди повинні додавати ескіз, і ось процес додавання його до відео:

#1. Запустіть програму TikTok на своєму мобільному пристрої та увійдіть, коли це буде потрібно.

#2. Знайдіть кнопку «+» унизу по центру головного екрана TikTok і торкніться її. Це приведе вас до інтерфейсу створення відео.

#3. Почніть записувати нове відео залежно від ваших уподобань. Натисніть обведену червону кнопку в центрі нижньої частини екрана.

#4. TikTok містить різні творчі інструменти та опції для покращення вашого відео. Ви можете легко застосовувати фільтри, додавати спеціальні ефекти, регулювати швидкість відео, додавати накладений текст, а потім починати запис.

#5. Після завершення запису натисніть кнопку «Позначити галочкою», яка переведе вас до наступного екрана. Тут ви зможете опублікувати відео у своїй історії або натиснути «Далі», щоб продовжити.

#6. Натиснувши кнопку «Далі», ви перейдете на сторінку публікації, де ви зможете ввести підписи, хеш-теги, позначити людей, додати місце розташування та змінити мініатюру.

#7. TikTok автоматично створює мініатюру для вашого відео, але ви можете змінити її, натиснувши опцію «Вибрати обкладинку». Параметр вибору обкладинки розташований у верхньому правому куті екрана.

  Чи існує дитяча версія TikTok?

#8. Торкнувшись опції «Вибрати обкладинку», ви зможете змінити мініатюру свого відеозапису. Крім того, ви можете додавати різні типи тексту з ефектами до ескізу.

#9. Після завершення створення мініатюри торкніться опції «Зберегти» у верхньому правому куті. Тепер ви можете переглянути деталі свого відео.

#10. Коли ви будете готові, торкніться кнопки «Опублікувати», щоб опублікувати своє відео з вибраною мініатюрою.

Зміна мініатюри TikTok

Після того, як ви завантажите відео в TikTok, платформа не дозволить вам редагувати мініатюру. Автоматично створений ескіз або той, який ви обираєте під час процесу завантаження, стає фіксованим. Це вказує на те, що перед завантаженням вмісту в TikTok важливо правильно вибрати мініатюру.

Але якщо ви все ще бажаєте змінити мініатюру свого відео TikTok, ось альтернатива, якої ви дотримуєтесь:

#1. Щоб змінити мініатюру, потрібно зберегти відео, яке ви опублікували раніше.

#2. Щоб увійти у свій профіль TikTok, торкніться значка профілю в нижньому правому куті. Тут ви можете знайти свій відеовміст.

#3. Виберіть відео, яке потрібно зберегти, і змініть для нього мініатюру.

#4. Тепер торкніться трьох крапок, розташованих у меню з правої сторони.

#5. З’явиться меню з різними параметрами, де ви отримаєте опцію «Зберегти відео», розташовану в нижньому лівому куті. Тепер ваше відео збережено на платформі TikTok.

#6. Торкніться значка + унизу посередині екрана.

#7. Торкніться опції «Завантажити» поруч із кнопкою в червоному кружечку.

#8. Виберіть відео, яке ви зберегли раніше.

#9. Тепер ви отримаєте кнопку «Історія» та «Далі».

#10. Натисніть кнопку «Далі», а потім виберіть опцію «Вибрати обкладинку».

#11. Виберіть потрібну мініатюру та внесіть до неї зміни за допомогою параметра «Вибрати обкладинку».

#12. Після вибору та зміни дизайну ескізу ви можете просто опублікувати його знову.

Ідеальні ідеї мініатюр ToikTok

Немає універсальної формули для створення ідеальної мініатюри TikTok. Незалежно від стилю, якому ви віддаєте перевагу, важливо підтримувати цілісність, щоб створити плавний візуальний баланс у вашій стрічці та спонукати глядачів досліджувати ваш вміст далі.

Давайте надихнемося кількома успішними каналами та творцями TikTok, які освоїли унікальність і заслужили успіх завдяки своїм привабливим обкладинкам TikTok.

  Як заблокувати когось у TikTok

Екшн-зйомка: виберіть мініатюру зі свого відео, яка ідеально відображає хвилюючий момент. Це може бути танцювальний рух, стрибок у повітрі або будь-яка інша динамічна позиція, яка фіксує рух і інтенсивність вашого вмісту.

Зйомка крупним планом: виберіть крупний план, який передає емоції, використовуючи емоційний крупний план. Це може бути сяюча усмішка, напружена позиція або експресивна відповідь, яка відразу привертає інтерес і викликає цікавість.

Яскравий і привабливий фон: виберіть зображення обкладинки з кольоровим фоном. Сміливі тони чи візерунки можуть зробити ваш ескіз помітним, коли люди переглядають їхню сторінку, і привернути їх увагу.

Накладання тексту: додайте значущий і помітний текстовий накладення до ескізу. Це може бути переконливий заголовок, провокаційне запитання або переконливе твердження, яке спонукає людей натиснути та переглянути ваше відео. Крім того, переконайтеся, що текст читабельний і його можна відрізнити від фону.

Розрізняйте «До» та «Після». Використовуйте мініатюру на розділеному екрані поруч, якщо ваш фільм має трансформацію або порівняння. Така тактика може викликати інтерес до переходу у відео та викликати цікавість у глядачів.

Короткий, але змістовний: створіть короткий текст заголовка для мініатюри, який містить ефектний текст і змістовно описує відео. Короткий заголовок дозволяє вашій аудиторії легко переглядати ваші тексти та охоче переглядати ваш вміст.

Заключні думки

Незалежно від того, чи вибираєте ви автоматично згенероване або вибране ескіз відео, воно має бути унікальним. Крім того, він повинен правильно підключитися до вашої аудиторії та переконати її переглянути ваш вміст. Ось поради щодо вибору мініатюри для вашого відео TikTok:

  • Переконайтеся, що ескіз чіткий і його добре видно.
  • Використовуйте якісне зображення.
  • Мініатюра має відповідати вмісту вашого відео.
  • Мініатюра має привертати увагу та привертати увагу.

Тепер ваша черга створити мініатюру TikTok, яка підніме ваш вміст на нові висоти саме там, де ви його уявляєте.

Ви також можете ознайомитися з інструментами пошуку впливових людей TikTok, щоб збільшити охоплення свого бренду.