Як додати або видалити свій номер телефону в повідомленнях або FaceTime

| | 0 Comments| 12:41 PM
Categories:

Якщо у вас є iPhone і Mac або iPad, ви можете пов’язати свій номер телефону зі своїм обліковим записом iCloud, щоб надсилати й отримувати дзвінки та повідомлення з одного номера на обох пристроях.

Додайте новий або існуючий номер на iOS

Вам потрібно переконатися, що ваші пристрої ввійшли в той самий обліковий запис iCloud, щоб усе синхронізувалося правильно.

Процес однаковий для всіх пристроїв iOS, але спочатку потрібно ввімкнути наявний номер на вашому iPhone. На телефоні відкрийте програму Налаштування.

Торкніться категорії з позначкою «Повідомлення».

Переконайтеся, що ви ввійшли та ввімкнули iMessage. Прокрутіть вниз і торкніться «Надіслати та отримати».

Тут може з’явитися підказка з проханням увійти за допомогою свого Apple ID, щоб використовувати його з iMessage. Якщо так, увійдіть.

  Отримайте панель, яка показує активні й завершені завантаження у Firefox

Після входу переконайтеся, що ваш номер телефону позначено в розділі «Ви можете отримувати повідомлення iMessages та відповідати з них». Якщо так, значить, у iMessage все в порядку.

Однак FaceTime все ще потребує налаштування. Поверніться до головного вікна налаштувань і торкніться параметрів FaceTime.

Переконайтеся, що ви використовуєте свій Apple ID для FaceTime, і ввімкніть свій номер у розділі «З вами можна зв’язатися за FaceTime за адресою».

Тепер, коли ваш iPhone ділиться своїм номером телефону, ви зможете ввімкнути ті самі налаштування на своєму iPad або iPod Touch для синхронізації повідомлень між пристроями.

Додайте свій номер телефону в macOS

Тепер, коли ваш телефон налаштовано, ви можете перейти до свого Mac. Відкрийте Повідомлення, і вам буде запропоновано ввійти, якщо ви ніколи не використовували його раніше. Відкрийте налаштування повідомлень, натиснувши Command+Comma або вибравши «Налаштування» зі спадного меню «Повідомлення» у верхньому рядку меню.

  Як виправити «Не вдалося створити віртуальну машину Java»

Якщо ви налаштували телефон правильно, ви побачите свій номер телефону в розділі «З вами можна зв’язатися для повідомлень за адресою». Ймовірно, він буде ввімкнено за замовчуванням.

Це надішле на ваш Mac усі повідомлення iMessages, надіслані на ваш номер телефону. Однак це не стосується текстових повідомлень; для цього вам потрібно ввімкнути пересилання текстових повідомлень.

Для FaceTime процес такий самий. Відкрийте налаштування FaceTime, і ви побачите те саме вікно з прапорцем біля вашого номера телефону.

Це з’єднає ваш телефон і Mac для дзвінків FaceTime, але якщо ви хочете отримувати дзвінки через мобільний телефон на своєму Mac, вам потрібно буде ввімкнути переадресацію телефонних дзвінків.

  Виникли проблеми під час встановлення Paint.net? (ВИРІШЕНО)

Видалити номер

Щоб видалити номер, зніміть прапорець біля нього в налаштуваннях iMessage та FaceTime на пристрої, який потрібно видалити. Це не дозволить вам отримувати майбутні дзвінки та повідомлення на цьому пристрої.

Якщо ви хочете повністю видалити його зі свого облікового запису iCloud, вам потрібно буде вимкнути свій iPhone. Якщо у вас немає телефону (наприклад, якщо ви продали його, не стервши його спочатку, або якщо його вкрали), ви можете змінити пароль Apple ID, щоб змусити телефон вийти з системи. Хоча у випадку вкраденого телефону ви завжди можете стерти його віддалено за допомогою Find My iPhone, що вирішить проблему в процесі.