Як додати або видалити облікові записи електронної пошти в Mail для Mac

Програма «Пошта» на вашому Mac підтримує кілька облікових записів з окремими папками «Вхідні», але ви не можете додати нові облікові записи безпосередньо з налаштувань програми. Щоб змінити облікові записи, вам потрібно буде скористатися системними налаштуваннями.

Як додати або видалити облікові записи електронної пошти в Mail

Облікові записи, які використовує Mail, надходять безпосередньо з розділу «Облікові записи Інтернету» в системних налаштуваннях. Якщо ви хочете додати новий обліковий запис, вам доведеться зробити це там.

Щоб запустити системні налаштування, клацніть меню Apple у верхній частині екрана та виберіть «Системні налаштування». Ви також можете запустити його з Dock або папки Applications.

  Як завжди запускати Mozilla Firefox у режимі приватного перегляду

Натисніть «Облікові записи Інтернету» у вікні «Системні налаштування».

Ви побачите список, який, ймовірно, включає ваш обліковий запис iCloud. Щоб додати нову електронну адресу, натисніть кнопку «+» внизу списку, а потім виберіть будь-якого постачальника електронної пошти, який ви використовуєте. Якщо ви не бачите свого постачальника, ви можете додати свою електронну пошту вручну за допомогою «Додати інший обліковий запис».

Вам буде показано спливаюче вікно з проханням увійти у свій обліковий запис електронної пошти. Введіть свою електронну адресу та пароль для облікового запису, який ви хочете використовувати, і натисніть «Далі».

Після входу у вас буде можливість вибрати, які функції зв’язувати з вашою електронною поштою. Якщо вам потрібна лише пошта, вимкніть інші функції, такі як Контакти та Календар, і натисніть «Готово».

  Створіть список справ і перегляньте хід дня, місяця та року

Після цього ви побачите новий обліковий запис у списку. Якщо ви відкриєте налаштування програми «Пошта» (Command+Comma) і клацнете вкладку «Облікові записи», ви побачите свій обліковий запис, пов’язаний у пошті. Тут можна змінити налаштування для цього облікового запису.

Якщо ви хочете видалити обліковий запис електронної пошти, ви можете або вимкнути «Увімкнути цей обліковий запис» у налаштуваннях програми «Пошта» або видалити обліковий запис з панелі «Облікові записи Інтернету» в системних налаштуваннях. Натисніть обліковий запис, а потім натисніть кнопку «-» внизу списку, щоб видалити його зі списку облікових записів.

  Як перевірити акумулятор AirPods на iPhone, Apple Watch і Mac