Як додавати та видаляти теми в Chrome

Google Chrome дає змогу персоналізувати роботу з темами, щоб зробити речі трохи веселішими, а нещодавній випуск внутрішнього дизайну Google намагається нагадати нам, що теми все ще існують. Ось як їх встановити та видалити.

Як встановити теми

Google нещодавно випустив купу нових тем (точніше 14), які змінюють ваш погляд на свій браузер. Хоча це не єдині теми, які ви можете завантажити, вони нагадали нам, наскільки корисною є функція тем, яку часто забувають у Chrome.

Почніть із запуску Chrome і перейдіть до Веб-магазин Chrome для тем. Ви можете шукати теми за допомогою рядка пошуку, селектора категорій (хоча є лише два варіанти: Google і виконавці) або за рейтингом.

  5 творчих способів використання Smart Plugs

Коли ви знайдете тему, яка відповідає вашому настрою, натисніть на неї, щоб перейти на сторінку теми.

Натисніть «Додати до Chrome», щоб додати його в Chrome.

Зауважте, що коли ви додаєте тему в Chrome, вона синхронізується з вашим обліковим записом Google (якщо ви налаштували синхронізацію Chrome зі своїм обліковим записом Google), тож якщо ви входите в Chrome на іншому пристрої, тема також синхронізується з цим пристроєм. Ви можете запобігти цьому, перейшовши в Налаштування > Синхронізація та вимкнувши перемикач «Теми».

Після встановлення теми значок «Додати до Chrome» перетворюється на сірий значок «Додано до Chrome».

Тема плавно застосовується до вашого браузера без необхідності перезапускати її.

  Як оновити мікропрограму AirPods

Як видалити тему

Якщо ви хочете встановити нову тему, виконайте той самий процес, що описано вище. Але якщо ви просто хочете повернутися до класичної, вам потрібно буде відновити Chrome до теми за замовчуванням.

Запустіть Chrome, натисніть значок меню та натисніть «Налаштування» або введіть chrome://settings/ в адресний рядок, щоб перейти безпосередньо туди.

Прокрутіть униз, доки не побачите розділ «Вигляд», а потім у розділі «Теми» натисніть «Скинути значення за замовчуванням».

Оскільки Chrome відстежує лише останню тему, яку ви встановили, вам не потрібно видаляти інші теми. Як тільки ви натискаєте кнопку, все повертається до того, як було спочатку: сіро-біле.

  Що таке DLC у відеоіграх?