Як додавати та видаляти віджети в iOS 8

| | 0 Comments| 5:56 AM
Categories:

Оскільки ми вже витратили багато часу на обговорення скороченої біографії iOS 8, ми пропустимо цей конкретний вступ і перейдемо безпосередньо до суті справи. Віджети тепер є звичайними складовими iOS 8, розташованими там, де iOS 7 пропонує керування не більш складним, ніж перемикач вимкнення; тепер ви можете повністю налаштувати свій Центр сповіщень і віджети, які ви там відображаєте, і в якому порядку. Давайте подивимося, як саме це зробити на iOS 8.

Дозвольте мені попередити цей посібник з очевидною застереженням; вам потрібно встановити віджети, щоб все це було ефективним. Якщо я зрозумів, я зроблю ще один крок і підтверджу, що вам знадобиться встановлена ​​iOS 8, щоб все це працювало. Віджети можна завантажити з App Store, як і будь-яку звичайну програму. Деякі віджети є виключно віджетами зі значком програми для налаштування, тоді як інші віджети доповнюють програму. Прикладами останнього є Evernote і Dropbox.

  Як експортувати паролі з Chrome на iOS

Ми можемо проілюструвати цей метод через Evernote (як зазвичай). Найпершим кроком є ​​розгортання Центру сповіщень, оскільки саме там знаходяться віджети. Тут ви побачите дві вкладки «Сьогодні» та «Сповіщення». «Сповіщення» — це місце, де розташовано всі ваші звичайні нагадування, вам не потрібно турбуватися про цю вкладку для цілей цього посібника.

У розділі «Сьогодні» ви побачите віджети за замовчуванням, включаючи сьогодні, погоду, акції, нагадування тощо. Прокрутіть униз до кінця, поки не побачите кнопку «Редагувати». Торкніться цього. Це дасть вам список усіх віджетів, доступних на пристрої. Активні віджети позначаються червоним тире, а неактивні — плюсом.

  Посібник для початківців щодо екрану блокування iOS

Торкнувшись тире, ви зможете видалити цей віджет, надіславши його до списку нижче. Після натискання на плюс віджет буде надіслано вгору. Ви помітите, що на іншому кінці назви віджета є три білі риски. Перетягування їх дозволить вам вибрати порядок, у якому ці віджети відображатимуться у ваших сповіщеннях.

Після того, як ви визначилися з розташуванням і вибором віджетів, просто натисніть «Готово» у верхньому правому куті, і ви освоїте віджети на iOS 8. Це одна з найпростіших речей для керування на iOS 8.