Як довго MoneyGram зберігає гроші

MoneyGram — це транскордонна компанія з переказу грошей P2P, яка дозволяє клієнтам надсилати гроші певному бенефіціару, незалежно від їхнього місцезнаходження та відстані один від одного. Штаб-квартира компанії розташована в Сент-Луїсі, а її філії розташовані в багатьох країнах світу. Підтримка такої видатної та важливої ​​організації передбачає комплексне та чітке усунення сумнівів, які можуть виникнути у споживача, як, наприклад, період зберігання грошей MoneyGram. Тому сьогодні ми пропонуємо вам посібник щодо того, як довго MoneyGram зберігає гроші. Крім того, ви дізнаєтесь, що відбувається, коли перевищено ліміт транзакцій MoneyGram або гроші MoneyGram не забрані.

Як довго MoneyGram зберігає гроші

Прочитайте цю статтю до кінця, щоб детально дізнатися, скільки днів MoneyGram зберігає гроші та чи виникають додаткові комісії з грошей після перевищення ліміту транзакцій.

Чи можете ви внести MoneyGram на свій банківський рахунок?

Так, MoneyGram дозволяє переказувати гроші безпосередньо на банківський рахунок особи або онлайн-гаманці в Сполучених Штатах і кількох вибраних країнах.

  Що таке автоархівування в Outlook і як воно працює?

Як отримати MoneyGram на свій банківський рахунок?

Щоб перевести MoneyGram на ваш банківський рахунок, ви повинні спочатку знайти найближчого агента. Потім підготуйтеся до візиту вашого агента. Також надайте інформацію, наведену нижче:

 • Ваше посвідчення особи, затверджене урядом
 • Повне ім’я одержувача відповідно до державних документів, номер банківського рахунку та назва банку
 • Розташування одержувача
 • Гроші, які ви хочете надіслати, разом із комісією агента

Чи надсилає MoneyGram гроші на банківський рахунок?

Так, MoneyGram дозволяє переказувати гроші безпосередньо на банківський рахунок особи або онлайн-гаманець. Продовжуйте читати далі, щоб дізнатися, як довго MoneyGram зберігає гроші.

Чи закінчується термін дії Money Grams?

Ні, термін дії замовлень MoneyGram не закінчується. Вони лежали недоторканими на банківських рахунках. Однак, якщо протягом року не витягнути гроші або не здійснити транзакцію, з них стягнуться додаткові комісії, що зменшить їх вартість або призведе до переказу, термін дії якого закінчився.

Чи є обмеження на отримання грошей від MoneyGram?

Так, для переказів MoneyGram існує грошовий ліміт у 10 000 доларів США.

  Осінній розпродаж Steam 2017: найкращі одиночні ігри

Скільки часу займає MoneyGram для переказу на банківський рахунок?

MoneyGram зазвичай переказує ваші гроші протягом 2–3 днів, тоді як отримання готівки з можливістю виплати та мобільні гаманці переказуються майже миттєво.

Скільки днів MoneyGram зберігає гроші?

MoneyGram зберігає гроші 90 днів. Перевищення цього періоду робить його вразливим до кваліфікації як прострочений переказ, що може зробити ваші гроші непридатними для транзакції. Якщо протягом року не буде витягнуто або не здійснено транзакцію, на гроші будуть стягнені додаткові комісії.

Скільки часу потрібно для повернення коштів MoneyGram?

MoneyGram зазвичай повертає ваші гроші протягом 3–10 днів після вашого запиту, але це також може зайняти більше часу залежно від обставин.

Чому ваш MoneyGram було відхилено?

Ваш MoneyGram буде відхилено з таких причин:

 • Недостатньо коштів на вашому банківському рахунку
 • Недостатній кредит
 • Неможлива передоплата кредитною карткою
 • Помилка в наданні банківської інформації
  Як виправити «Диспетчер завдань був відключений вашим адміністратором»

Що станеться, якщо гроші MoneyGram не заберуть?

Дізнавшись, як довго MoneyGram зберігає гроші, ви хотіли б знати наслідки, якщо гроші MoneyGram не забрали. MoneyGram зберігає гроші 90 днів. Якщо перевищено ліміт транзакцій MoneyGram, це вважається переказом, термін дії якого закінчився, що може зробити ваші гроші непридатними для транзакції. Якщо протягом року не буде витягнуто або не здійснено транзакцію, на гроші будуть стягнені додаткові комісії.

Як ви можете повернути свої гроші з MoneyGram?

Ви можете повернути свої гроші від MoneyGram одним із наведених нижче способів:

 • Скасуйте переказ на сторінці з інформацією про трансакцію.

 • Перейдіть на портал самообслуговування, натисніть «Скасувати переказ» і надайте необхідні відомості.
 • Скасуйте операцію, зателефонувавши за номером 1-800-926-9400.

***

Сподіваємося, ви детально розібралися, як довго MoneyGram зберігає гроші. Ви можете залишити свої запити щодо цієї статті та пропозиції тем для майбутніх статей у розділі коментарів нижче.