techukraine.net Android Як дистанційно керувати Android з ПК (навпаки) – 2023

Як дистанційно керувати Android з ПК (навпаки) – 2023

| | 0 Comments| 1:45 PM
Categories:

У наш час мобільні пристрої Android стали нашими супутниками. Вони популярні серед молоді завдяки розумній ціні та найновішим функціям, таким як високоякісні камери, великий обсяг оперативної пам’яті, високошвидкісний процесор, великий обсяг пам’яті тощо.

Іноді ми перебуваємо в іншому місці, і нам потрібно отримати доступ до свого ПК, щоб переглянути деякі важливі файли або керувати діями. Крім того, ми маємо розповісти другу чи родичу про деякі кроки певної програми.

Тому нам потрібен доступ до їхнього ПК. Нам потрібен ПК, щоб отримати доступ до їхнього комп’ютера, але іноді зараз у нас немає комп’ютера. Тому ми залежимо від телефону Android. Для управління комп’ютером використовуються телефони Android.

Якщо ви не знаєте, як керувати ПК з Android-пристрою, ця стаття дійсно для вас. У цій статті ми обговоримо покрокову процедуру доступу до ПК або керування ним із пристрою Android.

  Редагувати числа та функції в середині обчислення та додавати константи [Android]

Як керувати ПК з телефону Android.

Виконайте наведені нижче кроки, щоб налаштувати ПК і телефон для керування ПК із телефону Android.

Етапи підготовки до ПК:

Крок 1. Перш за все, ви повинні Завантажити Team Viewer на комп’ютері, до якого потрібно отримати віддалений доступ.

Крок 2. Запустіть програму на робочому столі, двічі клацнувши файл TeamViewerQS-en.exe.

Крок 3. Після запуску програми ви побачите вікно числового ідентифікатора цієї системи та пароль для доступу до ПК. Зауважте, що ім’я користувача та пароль призначені для подальшого використання.

Примітка. Ви також можете створити обліковий запис Teamviewer, щоб отримати автоматичний доступ і підтримку необмеженого доступу до файлів.

Також перевірте: – Альтернативи Teamviewer

  Як завантажити відео YouTube на свій iPhone, iPad або пристрій Android

Етапи підготовки для пристрою Android:

Завантажте TeamViewer.

TeamViewer — одна з популярних програм для Android для віддаленого доступу до ПК із пристроїв Android. Він доступний у Google Play Store безкоштовно. Він забезпечує легкий доступ до вашого віддаленого комп’ютера без переривання роботи брандмауера.

Ми можемо отримати доступ до свого ПК вдома, щоб отримати необхідну інформацію. Він надає вам повну функціональність миші та клавіатури та дозволяє передавати файли в обох напрямках. Приблизно 50 мільйонів людей завантажують цю програму.

Крок 1. Завантажте та встановіть Team Viewer з Кнопка завантаження.

Крок 2. Запустіть Team Viewer на своєму телефоні Android. Після запуску ви побачите два вікна, одне для імені користувача та одне для пароля.

Крок 3. Тепер введіть ім’я користувача та пароль Team Viewer комп’ютера, до якого ви хочете підключитися. Після цього натисніть кнопку Підключитися до партнера.

  Як зареєструватися для попереднього перегляду Microsoft Edge для iOS та Android

Крок 4. Після підключення ви побачите інструкцію управління. Згорніть їх, щоб побачити екран робочого столу.

Примітка. Якщо цю функцію ввімкнено на комп’ютері, ви також можете переглядати файлову систему комп’ютера та передавати будь-який файл, який хочете.

Підсумовуючи, цей метод корисний, якщо ви хочете дистанційно керувати ПК із телефону Android. Ви також можете використовувати цей метод для віддаленого доступу до ПК з іншого ПК. Якщо вам потрібна будь-яка допомога, не соромтеся залишати коментарі нижче.