Як дискретно дивитися Netflix на роботі

| | 0 Comments| 1:10 AM
Categories:

Сеанси Netflix — це справжня справа. У сервісі є цілі серіали, цілі сезони телешоу, усі доступні з автоматичним відтворенням. Як тільки ви розпочали роботу над хорошим серіалом, легко втратити час. Тим не менш, коли сонце врешті-решт зійде, ви повинні вимкнути його. Якщо ваше робоче навантаження невелике, ви, ймовірно, можете продовжити свій запой і дивитися Netflix на роботі, якщо будете обережні. Єдина умова полягає в тому, що ви використовуєте Chrome, тому що вам потрібно розширення Chrome під назвою Workflix, щоб уникнути цього.

Відмова від відповідальності: wdzwdz не несе відповідальності, якщо ви втратите роботу. Не пробуйте цього, якщо ви працюєте на дуже небезпечній роботі, яка вимагає уваги та швидких дій у разі надзвичайної ситуації.

  Як працює інтерактивне оповідання історій на Netflix

Netflix на роботі

Встановіть розширення Workflix з Веб-магазину Chrome. Workflix робить дві речі; він може змінити значок закладки, тобто значок вкладки для вкладки, на якій ви переглядаєте Netflix, на Google. Коли ви натискаєте піктограму розширення, воно також швидко перемикається на вкладку ліворуч чи праворуч або відкриває нову вкладку. Це налаштування, яке ви можете налаштувати самостійно.

Після встановлення розширення натисніть піктограму, яку воно додає біля рядка URL-адрес. Виберіть запобіжний захід, який ви хочете вжити, тобто на яку вкладку ви хочете перейти. Якщо ви не налаштуєте цю опцію, натискання значка відкриє Google у новій вкладці. Якщо вам потрібно приховати, що ви дивитеся Netflix на роботі, просто натисніть клавішу Q на клавіатурі.

  Smallx264 використовує графічний інтерфейс ручного гальма для пакетного перекодування відео

Якщо ви вирішите скористатися опцією Створити нову вкладку, ви можете вибрати, який веб-сайт вона відкриватиме. Ви можете ввести URL-адресу до каналу Slack вашої компанії, або якщо у вас є веб-портал електронної пошти або квитковий портал, який ви використовуєте, ви можете ввести URL-адресу для цього.

Розширення працює більшу частину часу, що, безумовно, ризиковано. Він завжди призупиняє Netflix і змінює піктограму, але не завжди може змінити вкладку на вкладку зліва або справа або відкрити нову вкладку.

Якщо ви вирішите використовувати Workflix для перегляду Netflix на роботі, ви повинні знати про своє оточення. Найкраще тримати одне вухо вільним, щоб ви могли помітити, коли хтось наближається, і приховати вашу активність. Розширення не має датчиків, які повідомляють вам, коли хтось підходить або стоїть позаду вас, тому будьте пильні.

  Як знайти місце запису Microsoft Teams