Як дивитися TikTok без програми

Categories:

TikTok, провідне місце для короткострокового мобільного відео, було запущено у вересні 2017 року. Не всі покладали великі надії на цю платформу для обміну відео, але вона виявилася одним із найвідоміших додатків. Оскільки на цій платформі з’являються вірусні відео, люди, як правило, знаходять способи дивитися TikTok без програми, особливо серед підлітків, за останні кілька років додаток TikTok стрімко зростає. Творці контенту по всьому світу використовують додаток, щоб ділитися своїми відео в різних жанрах. Можливо, ваш друг надіслав вам посилання на вірусне відео TikTok, але ви не хочете створювати обліковий запис TikTok, а просто хочете насолоджуватися цим відео. Отже, давайте перевіримо кілька способів пошуку та використання TikTok без облікового запису та як переглядати TikTok анонімно.

Як дивитися TikTok без програми

Далі в цій статті ви дізнаєтеся, як дивитися TikTok без програми. Продовжуйте читати, щоб дізнатися про це докладніше.

Як дивитися TikTok без програми?

Чи можете ви дивитися відео TikTok без програми? Відповідь – так. Щоб дивитися відео в TikTok без програми, один із найпростіших способів – відвідати веб-сайт TikTok. Однак якщо ви не хочете користуватися офіційним веб-сайтом або додатком і все одно бажаєте переглядати відео на TikTok. Що ж, ви теж можете зробити це, оскільки існує багато платформ і сервісів, де можна переглядати відео TikTok. Платформи соціальних мереж, такі як Facebook, Twitter і Instagram, на диво мають тисячі відео TikTok на своїх платформах. Оскільки творці TikTok, як правило, повторно публікують свої відео TikTok на цих платформах соціальних мереж, і навіть YouTube має кілька спеціальних каналів спеціально для відео TikTok.

  Як виправити помилку TikTok «Ви занадто часто відвідуєте» – Пропоновані рішення

Отже, ви можете легко насолоджуватися відео TikTok, навіть не використовуючи офіційний веб-сайт або програму, і дивитися TikTok без програми. Виконайте наведені нижче кроки, щоб дивитися TikTok без програми через його офіційний веб-сайт:

Примітка. TikTok обмежено в деяких країнах, тому обов’язково використовуйте VPN, щоб отримати доступ до його веб-сайту та переглядати відео.

1. Відвідайте офіційний сайт Tik Tok у вашому веб-переглядачі в якості основної стрічки з’явиться автоматичне відтворення відео.

2. Натисніть на потрібне відео, щоб переглянути його повний опис і коментарі, залишені людьми.

Примітка. Ви не зможете коментувати чи лайкати будь-яке відео, не створивши обліковий запис.

3. Натисніть піктограму «Поділитися», щоб поділитися відео за допомогою веб-посилання.

4. Натисніть піктограму X у верхньому лівому куті, щоб закрити відео та повернутися до основної стрічки.

5. Клацніть на панелі пошуку вгорі головної сторінки каналу, щоб шукати потрібні відео або творців TikTok.

Ось так! Тепер ви можете просто насолоджуватися відео, які хотіли переглянути в TikTok, і це теж без використання програми.

Як користуватися TikTok без облікового запису?

Маючи понад мільярд активних користувачів TikTok, вам теж може бути цікаво переглянути відомі відео на TikTok, але ви також не хочете створювати обліковий запис, щоб насолоджуватися або просто переглядати відео. Будучи однією з найпопулярніших відеопрограм, ви можете використовувати TikTok без облікового запису або навіть дивитися TikTok без програми. Все, що вам потрібно зробити, це виконати наведені вище дії та перейти до перегляду відео, яке ви давно хотіли переглянути.

Як шукати в TikTok без облікового запису?

Тепер ви знаєте, як користуватися TikTok без облікового запису чи програми. Але чи можна шукати в TikTok без облікового запису? Відповідь – так, і ми покажемо вам, як це зробити. Перегляньте наступні кроки, щоб шукати TikTok без облікового запису.

  Як обійти заборону TikTok

1. Перейдіть на офіційний сайт Tik Tok у вашому браузері.

2. Клацніть рядок пошуку у верхній частині сторінки «Для вас».

3. Введіть назву потрібного відео або автора, якого ви хочете знайти.

4. Натисніть на їхній профіль у результатах пошуку.

Це воно! Тепер ви можете шукати своїх улюблених творців у TikTok, не створюючи облікового запису.

Як анонімно переглядати TikTok?

У TikTok є функція, за допомогою якої користувачі, які мають обліковий запис на платформі коротких відео, можуть перевіряти, хто відвідував їхній профіль. І люди, які цікавляться, чи можна анонімно переглядати TikTok, не знаючи користувача про те, що ви відвідали його профіль, або просто анонімно використовувати TikTok без облікового запису, ви, безумовно, можете зробити все це, і це також, залишаючись анонімним. Подивіться на такі способи анонімного використання TikTok:

  • Використання веб-сайту TikTok: скористайтеся веб-браузером, щоб відвідати офіційну сторінку Tik Tok і перейдіть до профілю, відео якого ви хочете переглядати анонімно.

  • Створіть інший обліковий запис: ви можете створити новий обліковий запис, якщо не хочете скомпрометувати наявний обліковий запис і інформацію в ньому, а також хочете залишитися анонімним під час перегляду профілю та відео автора. Створіть новий обліковий запис у TikTok, не використовуючи свою фотографію чи інформацію, і підпишіться на профіль, який хочете переглянути, залиште коментар або анонімно вподобайте відео.

  • Використовуйте опцію «Перегляд у режимі гостя» в додатку TikTok. Іншим способом є встановлення додатка TikTok на вашому пристрої. Коли ви встановите програму, ви матимете можливість переглядати в режимі гостя. Використовуйте цей режим, щоб анонімно переглядати TikTok і без необхідності створювати обліковий запис, ви можете безтурботно насолоджуватися відео. Але в режимі гостя ви не зможете завантажувати та використовувати інші параметри взаємодії.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Як користуватися програмою TikTok без облікового запису?

Відповідь Для перегляду відео в додатку TikTok потрібно ввійти в систему. Але ви можете відвідати офіційний веб-сайт TikTok у своєму браузері на будь-якому пристрої та насолоджуватися відео без облікового запису.

Q2. Чи дізнаються інші, що я переглянув їхнє відео, коли я не ввійшов у систему?

Відповідь Ні, ви залишатиметеся анонімним, якщо не ввійдете в систему під час перегляду відео в TikTok.

Q3. Як я можу дивитися TikTok у своєму браузері?

Відповідь Вам просто потрібно зайти на офіційний веб-сайт TikTok і просто насолоджуватися відео у своєму браузері.

Q4. Чи можу я залишити коментар, не авторизувавшись у TikTok?

Відповідь Ні, ви не можете залишити коментар або навіть поставити лайк до відео, не ввійшовши у свій обліковий запис на TikTok. Але ви можете поділитися відео з друзями та родиною за допомогою кнопки «Поділитися» або поділившись веб-посиланням на відео.

***

Сподіваємося, ви навчилися дивитися TikTok без програми. Тепер ви можете легко переглядати вірусні відео, які надіслав вам ваш друг, не турбуючись про створення облікового запису чи навіть встановлення програми. Ви можете повідомити нам будь-які запитання чи пропозиції щодо будь-якої іншої теми, на яку ви хочете, щоб ми написали статтю. Залиште їх у розділі коментарів нижче, щоб ми знали.