Як дивитися Super Bowl LVIII по кабелю чи без

| | 0 Comments| 11:45 AM
Categories:

Ключові висновки

  • У Super Bowl LVIII візьмуть участь San Francisco 49ers і Kansas City Chiefs.
  • Ашер виступить у перерві, продовжуючи виступ Ріанни у 2023 році.
  • Super Bowl доступний для перегляду на CBS і Nickelodeon, а також на кількох потокових платформах.

У лютому 2024 року Super Bowl знову приверне увагу вболівальників НФЛ у всьому світі. Ви можете дивитися подію в прямому ефірі на певних кабельних каналах і в потокових сервісах. Ось де дивитися Super Bowl LVIII, незалежно від того, є у вас кабельне чи ні.

Хто грає в Super Bowl LVIII?

«Сан-Франциско 49ерс» зустрінуться з «Канзас-Сіті Чіфс» у Лас-Вегасі на Суперкубок LVIII у неділю, 11 лютого. «Чіфс» прагнуть здійснити рідкісне досягнення, ставши першою командою після «Нью-Інгленд Петріотс» (2003 і 2004), яка виграла дві перемоги. послідовні назви.

У 2024 році Ашер буде провідним виконавцем на шоу у перерві на Суперкубку, хоча поки невідомо, які пісні він виконуватиме. Пост Мелоун також буде на Super Bowl, щоб заспівати «America the Beautiful». Тим часом Реба Макентайр заспіває національний гімн, а Андра Дей заспіває «Lift Every Voice and Sing».

Суперкубок 2024 розпочнеться о 18:30 за східним часом.

Як дивитися Super Bowl LVIII у США на кабельному телебаченні

У вас є кілька варіантів для перегляду Super Bowl LVIII на кабельному телебаченні, включаючи CBS і Nickelodeon.

  Як встановити гостьові доповнення на VirtualBox

CBS

CBS транслюватиме Суперкубок 2024, і велику гру можна буде дивитися в багатьох частинах США.

Ви можете використовувати телевізійну антену для перегляду Super Bowl, але для цього потрібно перебувати поблизу станції трансляції. Отже, залежно від того, де ви живете, це може бути досить складно.

Якщо ви не можете дивитися Super Bowl на телевізорі, ви можете переглянути гру через Веб-сайт CBS замість цього. Крім того, гра буде доступна через додаток CBS Sports.

Завантажити: CBS Sports для iOS | Android (безкоштовно)

Nickelodeon

Ви також можете дивитися Super Bowl LVIII на Nickelodeon, що може бути ідеальним варіантом, якщо у вас є діти. Висвітлення Super Bowl від Nickelodeon буде більше орієнтоване на дітей, а такі популярні мультиплікаційні персонажі, як Губка Боб Квадратні Штани, формуватимуть команду висвітлення.

Super Bowl 2024 стане першою версією великої гри, орієнтованою на дітей.

Однак Nickelodeon експериментував із таким покриттям у минулому, зокрема під час перемоги Las Vegas Raiders проти Chiefs з рахунком 20-14 на Різдво 2023 року.

Відвідайте: Сторінка Nickelodeon Super Bowl

Як транслювати Super Bowl LVIII у США

Якщо ви не хочете дивитися Суперкубок по кабельному телебаченню, не хвилюйтеся. У вас є багато альтернативних варіантів, щоб насолоджуватися живою трансляцією гри.

  Як створити обліковий запис Wayfair Professional

Парамаунт+

JOCA_PH/Shutterstock

Парамаунт+ це найпростіший спосіб транслювати Super Bowl LVIII, якщо ви не хочете дивитися гру через кабель. Якщо ви хочете лише дивитися Super Bowl, ви можете скористатися безкоштовною семиденною пробною версією Paramount+.

Головне застереження тут полягає в тому, що ви повинні переконатися, що термін випробування не закінчується до Суперкубка.

Paramount+ починається з 5,99 доларів США на місяць за Paramount+ Essential і 11,99 доларів США на місяць за Paramount+ with Showtime, якщо ви хочете продовжити підписку після закінчення безкоштовного пробного періоду.

Якщо ви думаєте про це, перегляньте наш повний посібник із Paramount+.

Завантажити: Paramount+ для iOS/iPadOS/Apple TV | Android (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

Філон

монтічелло/Shutterstock

Філон це ще одна альтернатива, якщо ви хочете дивитися дитячу версію Super Bowl без кабелю. Додаток пропонує доступ до Nickelodeon, але він дорожчий, ніж інші варіанти в цьому списку.

Вартість підписки на Philo починається від 25 доларів США на місяць. Але якщо ви хочете лише дивитися Super Bowl, ви можете отримати семиденну безкоштовну пробну версію.

Завантажити: Philo для iOS/iPadOS/Apple TV | Android (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

Додаток NFL

Якщо ви хочете дивитися Super Bowl на своєму смартфоні чи планшеті, одним із можливих варіантів стане додаток NFL. Додаток доступний для iOS та Android, і ви також можете використовувати підключений телевізор для додатка NFL.

  Додайте 5 важливих завдань на сторінку нової вкладки [Chrome]

Завантажити: NFL для iOS/iPadOS/Apple TV | Android/Android TV (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

YouTube TV

Ще один варіант перегляду Суперкубка 2024 – через YouTube TV. Ви можете дивитися Super Bowl безкоштовно з семиденною пробною версією.

Якщо ви хочете зберегти YouTube TV після закінчення безкоштовного пробного періоду, послуга коштуватиме 72,99 доларів США на місяць, тому обов’язково скасуйте підписку, якщо це потрібно.

Завантажити: YouTube TV для iOS/iPadOS/Apple TV | Android (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

Живе телебачення Hulu+

Hulu + Live TV є ще одним вибором для перегляду Super Bowl із планами від 75,99 доларів США на місяць для всіх каналів Hulu + Live TV.

Хоча Hulu має безкоштовну пробну версію для основних потокових служб, ви не можете отримати безкоштовну пробну версію для Hulu + Live TV. Тому цей варіант є кращим вибором, якщо ви великий фанат спорту та скористаєтеся своєю підпискою після завершення Суперкубку.

Завантажити: Hulu для iOS/iPadOS/Apple TV | Android/Android TV (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

Незалежно від того, чи є ви фанатом НФЛ цілий рік, чи бажаєте просто налаштуватися на наймасштабніші ігри, у вас є багато варіантів для перегляду Суперкубку 2024.

Найкращий варіант, зрештою, залежить від того, чи будете ви використовувати інші служби пізніше, але якщо ні, доступно багато безкоштовних пробних версій.