Як дивитися Netflix у 1080p в Chrome і Firefox

Браузер Microsoft Edge володіє монополією на потокове передавання HD Netflix. Це єдиний браузер, який підтримує це, і єдина альтернатива – використовувати дуже помилкову програму Netflix UWP. Користувачі Mac не можуть дивитися Netflix у 1080p, оскільки у них немає ні офіційного додатка Netflix, ні вони не можуть завантажити Edge. На щастя, тепер є розширення та доповнення, які ви можете встановити та дивитися Netflix у 1080p у Chrome та Firefox.

Для Chrome можна встановити Netflix 1080pа для Firefox можна встановити Примусове відтворення 1080p для Netflix.

Дивіться Netflix у 1080p

Після того, як ви встановите розширення або доповнення та відтворите заголовок Netflix, який доступний у 1080p. Коли заголовок почне відтворюватися, торкніться комбінації клавіш Ctrl + Alt + Shift + S. Це відкриє меню, як показано нижче.

У цьому меню перегляньте стовпець «Швидкість відео». Якщо у вас є обліковий запис Netflix, який підтримує HD, а вибрана вами назва підтримує 1080p, ви побачите параметр, перерахований у стовпці «Швидкість відео». Виберіть його, щоб відтворити заголовок у форматі 1080p.

Вам потрібно буде примусово встановлювати роздільну здатність для кожного заголовка, і вам потрібно буде примусово встановлювати її щоразу, коли ви щось переглядаєте. Наприклад, якщо ви вирішите подивитися фільм Netflix Death Note і ввімкнути роздільну здатність 1080p, вам доведеться зробити це знову під час наступного перегляду.

Проблеми з відтворенням Netflix 1080p

Розширення/доповнення дозволяє дивитися Netflix у 1080p, однак є деякі обмеження. Очевидним обмеженням є ваш план Netflix. Ви повинні бути підписані на план, який підтримує відтворення HD, інакше опція 1080p просто не з’явиться в меню.

Швидкість і стабільність вашого інтернет-з’єднання також відіграють роль у відтворенні 1080p. Якщо ваше з’єднання повільне або нестабільне, Netflix відтворюватиме якість, яку він підтримує.

Якщо ви використовуєте VPN для Netflix, це може зменшувати вашу швидкість, що, у свою чергу, не дозволить Netflix відтворюватися у форматі HD. Якщо ви використовуєте VPN, щоб змінити свою країну та отримати доступ до заголовків, недоступних у вашому регіоні, вам потрібно переконатися, що HD-версія назви, яку ви хочете переглянути, доступна в цій країні. Іноді, хоча це рідко, Netflix не випускає HD-версію назви в усіх країнах.

Якщо ви використовуєте Mac або Macbook, ці розширення є єдиним способом перегляду Netflix у 1080p.