Як дивитися 3D фільм за допомогою гарнітури VR

Categories:

Телевізори пройшли довгий шлях від важких квадратних ЕПТ-екранів, якими були багато років тому. Окрім того, що вони тонші, більше не потребують підключення мідного кабелю та мають надзвичайно кращу роздільну здатність, вони також стали розумними. Тепер екрани настільки досконалі, що ви можете дивитися 3D-фільм, не виходячи з дому. Єдине, що вас зупиняє, це цінник на цих чудових екранах, який, враховуючи, що технологія все ще нова, є великою. Це не обов’язково означає, що ви не можете дивитися 3D-фільм вдома. Якщо у вас вдома є недорогі гарнітури VR, це насправді зробити досить просто. Ось як можна дивитися 3D-фільм за допомогою гарнітури VR.

Ось що вам знадобиться;

3D фільм. Ви не можете перетворити 2D-фільм на 3D, тому жодна з ваших існуючих 2D-заголовків не працюватиме. Вам потрібно буде купити 3D фільм.
телефон; iPhone або Android, будь-який з них буде працювати. Ми будемо припускати, що ваш телефон добре вписується в гарнітуру VR, яка є у вас під рукою.
Гарнітура VR. Ми використовували гарнітуру VR Shinecon за 35 доларів.

  Як вимкнути веб-камеру та мікрофон на Zoom

Єдина додаткова річ, яка вам може знадобитися, залежно від вашого 3D-фільму, — це додаток для його відтворення на гарнітурі VR. Причина, по якій вам потрібен спеціальний додаток для відтворення 3D-фільму, тому що коли ви відтворюєте будь-який тип відео, призначеного для гарнітури VR, воно розбивається на два подібні вікна;

Ми кажемо, що вам може знадобитися програма, оскільки фільм не може бути розділений на два вікна. Той, з яким ми спробували це, вже був розділений на два вікна. Якщо вашого фільму немає, ось дві безкоштовні програми, по одному для iOS і Android, щоб розділити перегляд.

Для користувачів iOS найкращим додатком є ​​Homido Player. Він призначений для власної гарнітури VR, але ви можете використовувати програму з будь-якою гарнітурою, яка у вас є. Щоб додати відео до програвача програми, завантажте його, а потім підключіть телефон до комп’ютера. Відкрийте iTunes і виберіть свій пристрій. Під параметрами вмісту вашого пристрою натисніть Програми та прокрутіть униз на панелі праворуч. Ви побачите список усіх встановлених програм і окремий список програм, до яких можна додавати файли. Виберіть тут Homido Player і прокрутіть вниз, поки не побачите кнопку «Додати файл». Клацніть його, перейдіть до свого файлу та виберіть його, а потім зачекайте, доки його додадуть на ваш пристрій. Вам не потрібно синхронізувати телефон з iTunes.

  Як перевірити своє психічне здоров’я за допомогою інструменту клінічної депресії від Google

Налаштувавши відтворення фільму, просто вставте телефон у гарнітуру та насолоджуйтесь. Переконайтеся, що ви вимкнули опцію 360 градусів і переключилися на параметр «плоский». SBS слід увімкнути, якщо вам потрібно, щоб програма розділила ваш фільм на два вікна, і «Увімкнути», якщо вам не потрібно розділяти фільм. Ось як це виглядає в плеєрі Homido.

Для користувачів Android є AAA VR Cinema. Додаток відмінно підходить, якщо у вашій гарнітурі немає жодних кнопок дій. Він може розділити відео на два вікна, і ви можете переміщатися по додатку за допомогою жестів головою. Легко додати до нього файл; просто скопіюйте його на свій пристрій.

  Як захистити паролем фотографії на iPhone та iPad

Якщо у вас є фільм, який уже розділений на два вікна, просто відтворіть його за допомогою програвача VLC.

Все, що залишилося, тепер, коли у вас є фільм і програма для його відтворення, це вставити його в гарнітуру і насолоджуватися. Правда, це не сімейний досвід. Просто ви сидите наодинці з гарнітурою, прив’язаною до голови, і дивитеся фільм, але вона досить добре підходить для індивідуальних потреб. У вас можуть виникнути проблеми з форматом відео, тому переконайтеся, що формат вашого фільму сумісний із програвачем фільмів, тобто програмою, яку ви збираєтеся використовувати для його відтворення.

Встановіть програвач Homido з App Store

Встановіть AAA VR Cinema з магазину Google Play