Як дивитися 360 відео в Windows 10 за допомогою програми «Фільми та ТБ».

| | 0 Comments| 9:55 AM
Categories:

360-контент повільно зростає. І Facebook, і YouTube підтримують цей формат, хоча камери для нього не є поширеними. Вони також дуже дорогі, тому навряд чи найближчим часом ви побачите величезний бум 360-го контенту. Тим не менш, 360-контент, 3D-контент і вміст віртуальної реальності посилено підштовхують такі гіганти, як Facebook і Microsoft. У Facebook є гарнітура Oculus, а у Microsoft — Hololens. Завдяки оновленню Creators Update Microsoft розширила можливості програми «Фільми та ТБ» і додала підтримку 360-кратного вмісту. Тепер ви можете використовувати програму для перегляду 360 відео в Windows 10. Ось як.

Щоб переглядати 360 відео в Windows 10 через програму «Фільми та ТБ», вам потрібне відео, записане в цьому форматі. Програма не визначає автоматично, чи було зняте відео в цьому форматі. Це дасть вам можливість переглядати будь-які відео у форматі 360. Єдине, це безглуздо, якщо відео знято не таким чином.

  Відкрийте Google Keep або Evernote за допомогою кнопки «Примітка» в центрі дій [Windows 10]

Завантажте 360 відео з YouTube

Ймовірно, ви можете знайти стокові відео, зняті у форматі 360°, або завантажити його з YouTube. Щоб завантажити 360 відео з YouTube, вам потрібна програма, яка зберігатиме 360 формат. Ми рекомендуємо використовувати KeepVid. Знайдіть кругове відео та вставте його URL-адресу в KeepVid.

Коли ви отримаєте вибір, виберіть найвищу доступну роздільну здатність для завантаження відео.

Дивіться 360 відео в програмі «Фільми та ТБ».

Завантаживши відео, відкрийте його в програмі «Фільми та ТБ». Ви повинні побачити кнопку 360° поруч із кнопкою на весь екран. Натисніть його. Якщо ви не бачите цієї кнопки, натисніть кнопку переповнення, і в меню з’явиться параметр «Відтворити панорамне відео». Натисніть його.

  Прив’яжіть кнопку Нотатки Центру дій до розділу в OneNote [Windows 10]

Відеопрогравач перейде на формат 360 з елементами керування панорамуванням у верхньому правому куті. Використовуйте елементи керування панорамуванням, щоб озирнутися навколо, або клацніть і перетягніть мишею по екрану, щоб озирнутися.

Ця функція доступна лише в оновленні Creators. Після оновлення до Creators Update вам потрібно буде дочекатися оновлення програми Фільми та ТБ. Корпорація Майкрософт додала додаткові функції до цієї програми за допомогою оновлень. Раніше він додавав функцію міні-перегляду, а тепер — функцію панорамного відео.

Як згадувалося раніше, навіть якщо ваше відео не знято у форматі 360, ви все одно можете перейти в цей режим перегляду. Відео, звичайно, буде виглядати жахливо. Це буде виглядати так, ніби ви розтягнулися в усіх можливих напрямках. Ви не отримаєте кращого враження від перегляду, якщо будете дивитися звичайне відео у форматі 360. Формат 360 відео доступний у версії 10.17022.1031.0. програми Фільми та ТБ.

  Як виправити ключ або кнопку Windows, які не працювали в Windows 10

Це серйозний крок уперед для 360 контенту. Настільний додаток за замовчуванням на одній з найпопулярніших операційних систем для настільних комп’ютерів може відтворювати 360 відео. Раніше, якщо ви хотіли надійну програму для відтворення 360 вмісту, єдиним вибором був програвач VLC.

Відвідайте KeepVid