Як дивитися фільми на PS5 за допомогою Sony Pictures Core

| | 0 Comments| 6:25 PM
Categories:

Ключові висновки

  • Sony Pictures Core, раніше відома як Bravia Core, пропонує послугу потокового передавання фільмів із бібліотекою до 2000 фільмів від Sony Pictures.
  • Передплатники рівнів Premium або Deluxe PS Plus можуть дивитися до 100 фільмів безкоштовно на сервісі.
  • Щоб використовувати Sony Pictures Core, просто завантажте програму на свою консоль PS4 або PS5, увімкніть налаштування HDCP, створіть обліковий запис і перегляньте каталог фільмів.

Якщо ігор на PlayStation 5 недостатньо, ви також можете взяти напрокат, купити або транслювати до 2000 фільмів на консолі за допомогою Sony Pictures Core.

Якщо ви хочете дізнатися більше про Sony Pictures Core і що вам потрібно зробити, щоб розблокувати до 100 безкоштовних фільмів на платформі, тут є все, що вам потрібно для початку.

Що таке Sony Pictures Core?

Sony Pictures Core (раніше відома як Bravia Core) — це служба потокового передавання фільмів, яку можна отримати на консолях PS4 або PS5. Sony Pictures Core містить величезну бібліотеку до 2000 фільмів від Sony Pictures, що забезпечує ранній доступ до деяких назв, закулісного вмісту, коментарів режисерів та інших ексклюзивних пропозицій.

Sony Pictures Core також пропонує додаткові пропозиції, такі як знижки на сім фільмів протягом семи днів або доступ до додаткового вмісту від Crunchyroll. Ці пропозиції доступні протягом обмеженого часу та можуть змінюватися. Прямуйте до Веб-сайт PlayStation або Домашня сторінка Sony Pictures Core щоб побачити будь-які пропозиції, які зараз пропонуються.

  Як бачити більше та робити більше за допомогою Google Lens

Вам не потрібне членство в PS Plus, щоб брати напрокат або купувати фільми на Sony Pictures Core, але є ексклюзивні переваги, якщо ви підписалися на рівні Premium або Deluxe.

Що мені потрібно для безкоштовного перегляду фільмів на Sony Pictures Core?

Ви можете безкоштовно переглядати каталог із до 100 фільмів, що постійно змінюється, на Sony Pictures Core, якщо у вас є членство PS Plus Premium або Deluxe.

Автор зображення: Блог PlayStation

Це найвищі рівні, доступні для PS Plus. Але щоб взяти напрокат або купити середній фільм на Sony Pictures Core, ви плануєте заплатити від 3,99 до 15,99 доларів США.

Якщо ви любитель кіно, ці 100 безкоштовних фільмів можуть полегшити вибір між рівнями PS Plus Extra, Essential і Premium/Deluxe, і це не враховуючи інші ексклюзивні переваги.

Як завантажити та використовувати Sony Pictures Core на PS5

Sony Pictures Core — безкоштовна програма, доступна для завантаження на консолях PS4 і PS5. Щоб отримати доступ до нього, прокрутіть до вкладки «Медіа» на своїй PS5, натиснувши R на контролері на головному екрані та виберіть піктограму лупи у верхньому правому куті, щоб почати пошук Sony Pictures Core. Коли воно з’явиться, виберіть програму та натисніть «Завантажити».

  9 оптимізованих типів хмарних віртуальних машин для важкого робочого навантаження

Для використання Sony Pictures Core потрібно ввімкнути налаштування HDCP на PlayStation. HDCP відрізняється від HDMI. Це розшифровується як High-Bandwidth Digital Copyright/Content Protection, і він не дозволяє вам передавати або записувати вміст під час його перегляду в програмі.

Якщо ваші налаштування HDCP уже ввімкнено, ви зможете запускати та використовувати Sony Pictures Core як зазвичай. Якщо ні, з’явиться екран помилки, який запропонує вам увімкнути налаштування, перш ніж ви зможете використовувати програму. Щоб увімкнути HDCP, виберіть Перейти до HDMI. Ваша PlayStation підкаже вам саме те налаштування, яке потрібно змінити.

Після запуску Sony Pictures Core вам потрібно буде створити обліковий запис, щоб отримати доступ до величезного каталогу епічних фільмів Sony Pictures. Створення облікового запису також безкоштовне. Натисніть «Почати», щоб налаштувати його.

Програма запитає вас, чи хочете ви ввійти за допомогою облікового запису PS Plus профілю, який ви використовуєте. Якщо пов’язаний обліковий запис не є вашим, виберіть адресу електронної пошти та змініть її на правильну.

Потім ви перейдете до положень та умов. Відзначте всі прапорці та натисніть Далі.

  6 найкращих бухгалтерських програм для некомерційних організацій

Нарешті, вас ще раз запитають, чи хочете ви пов’язати свій обліковий запис PS Plus із Sony Pictures Core. Це важливо, якщо ви хочете отримати доступ до 100 безкоштовних фільмів, які постачаються з підпискою PS Plus Premium або Deluxe. Натисніть «Погоджуюсь» і «Продовжити», щоб підтвердити.

Створивши обліковий запис Sony Pictures Core, ви можете вільно користуватися програмою. Прокручуйте різні категорії, натискаючи вниз на контролері та ліворуч і праворуч, щоб прокручувати фільми.

Щоб знайти безкоштовні фільми, які ви отримуєте з членством PS Plus Premium або Deluxe, прокрутіть вниз, доки не знайдете розділ «Включено з PlayStation Plus».

Натисніть кнопку зі стрілкою вліво, щоб знайти меню, де ви можете знайти такі речі, як панель пошуку, ваша бібліотека та доступ до студії, де ви можете знайти додаткові матеріали, такі як видалені сцени та коментарі режисера.

Коли ви знайдете фільм, який вас цікавить, виберіть його та натисніть «Прокат» або «Купити» залежно від ваших уподобань. У своїй бібліотеці можна знайти будь-які фільми, які ви придбали або взяли напрокат.

І це все, що вам потрібно зробити, щоб мати можливість дивитися фільми Sony на своїй PlayStation 5. Перетворення вашої консолі на пристрій для потокової передачі фільмів на додачу до ігрового.