Як дивитися подію Apple “Scary Fast” Mac

| | 0 Comments| 2:55 PM
Categories:

Захід Apple “Scary Fast” заплановано напередодні Хелловіну. Він буде зосереджений на нових комп’ютерах Mac, про що свідчать запрошення, на яких зображено логотип Apple, що перетворюється на моторошну версію відомого значка «Happy Mac» Finder для веселої атмосфери Хелловіну.

Подібно до інших подій Apple, ця також буде лише в Інтернеті, тому кожен зможе стежити за подіями, не виходячи з дому. Давайте перевіримо різні способи, якими ви можете налаштуватися та переглянути програму «Scary Fast» у понеділок, 30 жовтня 2023 року, починаючи з 17:00 за тихоокеанським часом / 20:00 за східним часом.

Як дивитися подію “Scary Fast” Mac у прямому ефірі

Подія “Scary Fast” транслюватиметься на кількох платформах для максимального показу. Окрім онлайн-трансляцій, ви зможете переглянути повтор презентації та за бажанням завантажити відео у високій якості на комп’ютер.

  Як додати підтримку широкоформатного екрана до Netflix [Firefox]

1. Сторінка подій Apple

Кожна основна доповідь Apple має окрему сторінку на веб-сайті Apple Events. Саме тут буде організовано пряму трансляцію «Scary Fast», а після завершення записаної трансляції — підсумок ключових оголошень. Коли прийде час, наведіть свій браузер на Сторінка подій Apple і подивіться пряму трансляцію основної доповіді з серверів Apple.

Ви можете створити нагадування для цієї події, натиснувши Додати до свого календаря на сторінці. Щоб уникнути неприємних сюрпризів, переконайтеся, що ваш браузер відповідає системним вимогам для прямої трансляції, натиснувши «Переглянути» під будь-якою подією, зазначеною на цій сторінці.

2. YouTube-канал Apple

Враховуючи всюдисущість і доступність YouTube на багатьох платформах, це найпопулярніший і найдоступніший вибір для багатьох шанувальників. Попередньо записане відео транслюватиметься з серверів Google, які рідко згортаються під великим навантаженням (на відміну від серверів прямої трансляції Apple).

  26 чудових відкритих наборів даних для ваших проектів Data Science/ML

Відвідайте канал Apple за адресою youtube.com/apple в Інтернеті або в програмі та натисніть a заповнювач відео. Тут ви можете натиснути кнопку «Повідомити мене», щоб YouTube надіслав push-сповіщення на ваш пристрій за 30 хвилин до початку трансляції основного відео.

3. Програма Apple TV

Apple більше не транслює свої основні доповіді через спеціальну програму Apple Events. Натомість телевізійний додаток є новим домом для основних відеороликів компанії. На жаль, заплутаний інтерфейс телевізійної програми робить пошук цих речей непотрібно заплутаним.

Немає спеціального розділу для відео подій, тому ви повинні шукати «Apple event» у день події. Основне відео з’явиться в результатах пошуку під заголовком «Фільми».

Як переглянути повтор або завантажити відео

Apple також надає повторний потік для повторного перегляду події у власний час, зазвичай публікується через кілька годин після події. Ви зможете переглянути повторну трансляцію основної доповіді на сторінці Apple Events, у додатку Apple TV і на YouTube-каналі Apple.

  9 найкращих систем оптимізації цін для бізнесу [2023]

Крім того, компанія опублікує високоякісну версію основного відео у своєму подкасті Apple Events на Apple Podcasts. Ви можете скористатися власною програмою Apple Podcasts або одним із безкоштовних сторонніх клієнтів подкастів, щоб завантажити повне відео основної доповіді на свій комп’ютер.

Перегляньте подію Apple, щоб дізнатися про нові Mac

Аналітики та журналісти, як-от Марк Гурман з Bloomberg, передбачили, що на заході може бути представлено кілька нових комп’ютерів Mac, у тому числі новий iMac, який може працювати з чіпом M2 Pro або майбутнім процесором M3.

Ми також можемо побачити оновлені ноутбуки Apple, включаючи оновлені MacBook Pro і, можливо, навіть покращені характеристики для MacBook Air. Таємницю незабаром буде розкрито, але не забудьте переглянути подію «Страшний піст», щоб знати, що нас чекає.